Strona główna

logo

Ikonka 4 Vulcan

Ikonka 3 Plan lekcji

Ikonka 2 moodle 2.0

Ikonka 5 BIP

Aktualności

 
Przez ostatnie pięć  tygodni 46 uczniów naszej szkoły rywalizowało o możliwość uczestnictwa w zagranicznych praktykach zawodowych w Portugalii.

Uczennice  z klasy 1 TRW  wraz z nauczycielami panem  Jerzym Raumiagi i panią Anną Kowalczewską - Ożóg ozdobili różnymi symbolami Wielkiej Brytanii ściany na korytarzu, obok pracowni języka angielskiego.

Uczniowie z klasy 1 TRW i 3 MZR pod nadzorem pana Jerzego Raumiagi i pani Anny Kowalczewskiej - Ożóg wykonali 4 budy dla psów ze schroniska w Sandomierzu,

W dniu 07.11.2022r., uczennice klas Technikum Usług Fryzjerskich Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu uczestniczyły w pokazie i szkoleniu sztuki barberskiej. Pokaz i szkolenie prowadziła pani Anna Sternik, Wicemistrzyni Fryzjerskich Mistrzostw Świata federacji CMC World.

https://fb.watch/gYW9hMCgs0/

17 listopada 2022 roku "najlepsi z najlepszych"
tj. Natalia Bażant 4TUF i Rafał Toś 3TRW odebrali stypendium Prezesa Rady Ministrów z rąk  Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty Pana Kazimierza Mądzika. Stypendyści otrzymali również gratulacje od  senatora RP Pana Krzysztofa Słonia i wicewojewody świętokrzyskiego Pana Rafała Nowaka.

GRATULACJE!!!

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

TEL KOM. 797-637-683

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja