Aktualności

logo

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem cyberbezpieczeństwa do wzięcia udziału w kursie organizowanym przez CISCO Networking Academy, do której również należy nasza szkoła. Kurs jest bezpłatny dla wszystkich. Wprowadzenie do cyberbezpieczeństwa

Ten wstępny kurs zabierze Cię w głąb świata cyberbezpieczeństwa. Nauczysz się podstaw cyberbezpieczeństwa, aby chronić swoje osobiste życie cyfrowe i uzyskać wgląd w największe wyzwania związane z bezpieczeństwem, przed którymi stoją dziś firmy, rządy i instytucje edukacyjne. Specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa, którzy potrafią chronić i bronić sieci organizacji, są bardzo poszukiwani.

Link do kursu.

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

TEL KOM. 797-637-683

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja