Aktualności

logo

Ikonka 4 Vulcan

Ikonka 3 Plan lekcji

Ikonka 2 moodle 2.0

Ikonka 5 BIP

W dniu 21 kwietnia 2023r. w Rejonowym Oddziale Polskiego Czerwonego Krzyża w Sandomierzu odbyła się Olimpiada Zdrowia PCK. W finale rejonowym olimpiady wzięli udział uczniowie czterech sandomierskich szkół średnich – I LO, II LO, ZSGiH, ZSTiO. Naszą szkołę godnie reprezentował uczeń Kacper Nowak z klasy II Technikum Pojazdów Samochodowych.

Pytania testowe olimpiady dotyczyły zagadnień z zakresu zdrowego stylu życia, między innymi zasad właściwego odżywiania, znaczenia aktywności fizycznej w życiu człowieka, profilaktyki uzależnień oraz problematyki ochrony zdrowia.

Uczeń naszej szkoły Kacper Nowak z klasy II TPS zajął trzecie miejsce
w rejonowym etapie Olimpiady PCK. Nagrody i dyplomy zwycięzcom wręczył wicestarosta sandomierski Paweł Niedźwiedź.

Gratulujemy Kacprowi i życzymy kolejnych osiągnięć !

20230421 105321

20230421 104825

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

TEL KOM. 797-637-683

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja