Nauczyciele

logo

Pracownicy Pedagogiczni rok szkolny 2018/2019:

Lp.

Nazwisko i imię

Tytuł

Nauczany przedmiot

Stopień awansu zawodowego

1

Augustynowicz Małgorzata

mgr

Wicedyrektor, matematyka

Dyplomowany

2

Bielecki Janusz

mgr inż.

Teoretyczne przedmioty zawodowe i praktyczna nauka zawodu

Mianowany

3

Borcuch Aldona

mgr

Język angielski

Dyplomowany

4

Chmielewska Edyta

mgr

Nauczyciel – bibliotekarz

Dyplomowany

5

Chmielnicka Maria

mgr inż.

Informatyczne przedmioty zawodowe

Dyplomowany

6

Choda Jerzy

mgr inż.

Teoretyczne przedmioty zawodowe – budowlane; matematyka

Dyplomowany

7

Chorzępa Małgorzata

mgr

Teoretyczne przedmioty zawodowe – kompetencje społeczne

Dyplomowany

8

Chyl Marcin

 

Religia

Kontraktowy

9

Dębicka Renata

mgr

Geografia

Dyplomowany

10

Furman Agnieszka

mgr

Historia i wos

Kontraktowy

11

Gajewska Beata

mgr inż.

Teoretyczne przedmioty zawodowe – budowlane

Dyplomowany

12

Jajko Michał

mgr

Praktyczna nauka zawodu – branża budowlana

Mianowany

13

Janeczko Beata

mgr

Nauczyciel – pedagog szkolny

Dyplomowany

14

Kaczyńska Małgorzata

mgr

Język angielski

Mianowany

15

Kobylakiewicz Krystyna

mgr

Dyrektor szkoły; wychowanie do życia w rodzinie

Dyplomowany

16

Kołeczek Andrzej

Mistrz w zawodzie fryzjer.

Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych

Bez stopnia awansu zawodowego

17

Kowalczewska – Ożóg Anna

mgr inż.

Teoretyczne przedmioty zawodowe – budowlane; fizyka

Dyplomowany

18

Kozera Katarzyna

mgr 

Język angielski

Dyplomowany

19

Kuśmira Małgorzata

mgr inż.

Biologia; wychowanie fizyczne

Dyplomowany

20

Kwiecień Tomasz

inż.

Praktyczna nauka zawodu – branża mechaniczna

Kontraktowy

21

Łomża Wiesław

mgr

Informatyczne przedmioty zawodowe; Edukacja dla bezpieczeństwa

Dyplomowany

22

Mazur-Sroczyńska Agnieszka

mgr

Matematyka

Dyplomowany

23

Mendala Adam

inż.

Informatyczne przedmioty zawodowe; Praktyczna nauka zawodu – branża mechaniczna

Dyplomowany

24

Mirek Andrzej

mgr

Wychowanie fizyczne

Dyplomowany

25

Nalepa Kazimierz

mgr

Geografia

Kontraktowy

26

Nasternak Jacek

mgr

Wychowanie fizyczne

Mianowany

27

Oszczudłowska Barbara

mgr

Matematyka

Mianowany

28

Pargieła Rozalia

mgr

Język niemiecki

Dyplomowany

29

Pieronkiewicz – Szpernal Joanna

mgr

Etyka

Dyplomowany

30

Pietrzyk Bożena

mgr

Chemia, podstawy przedsiębiorczości, ekonomiczne przedmioty zawodowe

Dyplomowany

31

Raumiagi Jerzy

technik

Praktyczna nauka zawodu – branża budowlana

Mianowany

32

Romańska Izabela

mgr

Język polski

Dyplomowany

33

Sadecki Marek

mgr inż.

Teoretyczne przedmioty zawodowe - geodezja

Bez stopnia awansu

 

 

34

 

 

Sadkowski Marcin

 

 

mgr inż.

 

 

Teoretyczne przedmioty zawodowe; praktyczna nauka zawodu – branża mechaniczna

 

 

Dyplomowany

35

Słowik Michał

mgr inż.

Teoretyczne przedmioty zawodowe; praktyczna nauka zawodu – branża mechaniczna

Dyplomowany

36

Stachowicz Marcin

mgr inż.

Teoretyczne przedmioty zawodowe - geodezja

Mianowany

37

Strojewska Agnieszka

mgr

Religia

Mianowany

38

Tarkowska Agnieszka

mgr

Język polski; wiedza o kulturze

Dyplomowany

39

Wnuk Tomasz

mgr

Fizyka; Teoretyczne przedmioty zawodowe i praktyczna nauka zawodu – branża mechaniczna

Mianowany

40

Wódz Wioletta

mgr

Bezpieczeństwo i higiena pracy

Stażysta

41

Zbyradowski Tomasz

mgr

Nauczyciel teoretycznych przedmiotów informatycznych

Mianowany

42

Ziomek Małgorzata

mgr

Wicedyrektor; Język polski

Dyplomowany

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

TEL / FAX - 15-832-51-25

TEL KOM. - 797-637-683

TEL. 15-644-58-74

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja