Nauczyciele

logo

Pracownicy Pedagogiczni w roku szkolnym 2019/2020
L.p. Nazwisko i imię Tytył Nauczany przedmiot Stopień awansu zawodowego
1 Augustynowicz Małgorzata mgr wicedyrektor, nauczyciel matematyki nauczyciel dyplomowany
2 Bielecki Janusz mgr inż. nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych i praktycznej nauki zawodu - elektromechanicznych nauczyciel dyplomowany
3 Borcuch Aldona mgr nauczyciel języka angielskiego nauczyciel dyplomowany
4 Chmielewska Edyta mgr nauczyciel - bibliotekarz nauczyciel dyplomowany
5 Chmielnicka Maria mgr inż. nauczyciel teoretycznych przedmiotów informatycznych nauczyciel dyplomowany
6 Choda Jerzy mgr inż. nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - budowlanych i matematyki nauczyciel dyplomowany
7 Chorzępa Małgorzata mgr nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - kompetencje społczne i wychowania do życia w rodzinie nauczyciel dyplomowany
8 Chyl Marcin mgr nauczyciel religii nauczyciel kontraktowy
9 Dębski Marcin mgr nauczyciel religii nauczyciel kontraktowy
10 Drypa-Skrok Katarzyna mgr nauczyciel języka niemieckiego nauczyciel dyplomowany
11 Duma Ryszard mistrz w rzemiośle mechanika pojazdowa nauczyciel praktycznych przedmiotów zawodowych - mechanicznych brak stopnia awansu zawodowego
12 Forc Joanna mgr nauczyciel historii i wos nauczyciel dyplomowany
13 Furman Agnieszka mgr nauczyciel historii i wos nauczyciel kontraktowy
14 Gajewska Beata mgr inż. nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - budowlanych nauczyciel dyplomowany
15 Grzyb Marcin mgr nauczyciel religii nauczyciel mianowany
16 Hablasek Karol inż. nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - mechanicznych nauczyciel stażysta
17 Jajko Michał mgr nauczyciel praktycznej nauki zawodu - budowlanych nauczyciel mianowany
18 Janeczko Beata mgr nauczyciel - pedagog szkolny nauczyciel dyplomowany
19 Kaczyńska Małgorzata mgr nauczyciel języka angielskiego nauczyciel mianowany
20 Kobylakiewicz Krystyna mgr dyrektor szkoły, nauczyciel wdż nauczyciel dyplomowany
21 Kołeczek Andrzej mistrz w rzemiośle fryzjerstwo nauczyciel praktycznych przedmiotów zawodowych w zawodzie fryzjer brak stopnia awansu zawodowego
22 Kowalczewska-Ożóg Anna mgr inż. nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - budowlanych i fizyki nauczyciel dyplomowany
23 Kozera Katarzyna mgr nauczyciel języka angielskiego nauczyciel dyplomowany
24 Kuśmira Małgorzata mgr inż. nauczyciel biologii, teoretycznych przedmiotów zawodowych w zawodzie fryzjer nauczyciel dyplomowany
25 Kwiecień Tomasz inż. nauczyciel praktycznej nauki zawodu - mechanicznych nauczyciel kontraktowy
26 Łomża Wiesław mgr nauczyciel edb i teoretycznych przedmiotów informatycznych nauczyciel dyplomowany
27 Mazur-Sroczyńska Agnieszka mgr nauczyciel matematyki nauczyciel dyplomowany
28 Mendala Adam inż. nauczyciel teoretycznych przedmiotów informatycznych i praktycznej nauki zawodu nauczyciel dyplomowany
29 Mirek Andrzej mgr nauczyciel wychowania fizycznego nauczyciel dyplomowany
30 Nalepa Kazimierz mgr nauczyciel geografii nauczyciel kontraktowy
31 Nasternak Jacek mgr nauczyciel wychowania fizycznego nauczyciel mianowany
32 Oszczudłowska Barbara mgr nauczyciel matematyki nauczyciel mianowany
33 Pargieła Rozalia mgr nauczyciel języka niemieckiego nauczyciel dyplomowany
34 Pieronkiewicz-Szpernal Joanna mgr nauczyciel etyki nauczyciel dyplomowany
35 Pietrzyk Bożena mgr nauczyciel chemii, podstaw przedsiębiorczości i ekonomicznych przedmiotów zawodowych nauczyciel dyplomowany
36 Raumiagi Jerzy technik nauczyciel praktycznej nauki zawodu - budowlanych nauczyciel mianowany
37 Romańska Izabela mgr nauczyciel języka polskiego, nauczyciel wspomagający nauczyciel dyplomowany
38 Sadecki Marek mgr inż. nauczyciel praktycznych przedmiotów zawodowych - geodezyjnych nauczyciel dyplomowany
39 Sadkowski Marcin mgr inż. nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych i praktycznej nauki zawodu - mechanicznych nauczyciel dyplomowany
40 Sieroń Sebastian mgr nauczyciel wychowania fizycznego nauczyciel mianowany
41 Słowik Michał mgr inż. nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - mechanicznych nauczyciel dyplomowany
42 Stachowicz Marcin mgr inż. nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych i praktycznej nauki zawodu nauczyciel mianowany
43 Strojewska Agnieszka mgr nauczyciel religii nauczyciel mianowany
44 Tarkowska Agnieszka mgr nauczyciel języka polskiego i wok nauczyciel dyplomowany
45 Tutak Anna mgr nauczyciel wychowania fizycznego nauczyciel dyplomowany
46 Wnuk Tomasz mgr nauczyciel fizyki, teoretycznych przedmiotów zawodowych i praktycznej nauki zawodu - mechanicznych nauczyciel dyplomowany
47 Wojciechowska Marta inż. nauczyciel praktycznej nauki zawodu w zawodzie fryzjer brak stopnia awansu zawodowego
48 Woźniak Renata mgr nauczyciel plastyki, doradztwo zawodowe nauczyciel dyplomowany
49 Wódz Wioletta mgr nauczyciel bhp nauczyciel stażysta
50 Zbyradowski Tomasz mgr nauczyciel teoretycznych przedmiotów informatycznych nauczyciel mianowany
51 Zimoląg Agnieszka mgr nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel wspomagający nauczyciel dyplomowany
52 Ziomek Małgorzata mgr nauczyciel języka polskiego nauczyciel dyplomowany

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

FAX - 15-832-51-25

TEL KOM. - 797-637-683

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja