Aktualności

logo

Czas do majowych egzaminów biegnie bardzo szybko. A wraz z nim rośnie stres i przedmaturalne ciśnienie. Stres przed maturą, jak i podczas samego egzaminu dojrzałości jest zjawiskiem absolutnie naturalnym. Jednak siła odczuwanego stresu zależy w dużej mierze od samych maturzystów, a dokładnie od tego, jak oceniają oni swoje możliwości, swoje przygotowanie intelektualne.

W dniu 12 marca 2018r. zajęcia psychoprofilaktyczne dla uczniów z klasy IV Technikum Budowlanego i klasy IV Technikum Informatycznego, uwzględniające tematykę stresu przedmaturalnego, przeprowadziła, zaproszona do naszej szkoły pani Dorota Knobelsdorf – psycholog z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Sandomierzu. Podczas zajęć, uczniowie zostali zapoznani z procesami motywacyjnymi oraz technikami, pomagającymi w osiągnięciu celu, jakim jest zdanie egzaminu maturalnego.

Mamy nadzieję, że dla wszystkich maturzystów egzamin dojrzałości zakończy się sukcesem.

Beata Janeczko

stres 1 n

stres 2 n

stres 3 n

stres 4 n

 

Kalendarz

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

Nowy kontakt telefoniczny na czas remontu szkoły:

tel: 15 832 07 37

Z tego powodu następujące nr telefonów są nieaktywne:

tel: 15 644 58 74, 15 644 58 75
fax: 15 832 51 25

Przepraszamy za utrudnienia .

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja