Strona główna

logo

Jubileusz 60 lat Budowlanki

 

Szanowna Absolwentko, Szanowny Absolwencie

...

Czytaj więcej...
Pracownia samochodowa
Budynek szkoły
Pracownie szkolne
Oferta dla naszych uczniów. Zapraszamy !! Cisco Networking Academy

Ikonka 4 Vulcan

Ikonka 3 Plan lekcji

Ikonka 1 moodle 1.0

Ikonka 2 moodle 2.0

Ikonka 5 BIP

HISZPANIA CZEKA NA UCZNIÓW ZSTIO

i hiszpania flaga 90x150cm

 

Dobiegają końca przygotowania do wyjazdu dwóch grup uczniów naszej szkoły do hiszpańskiej Sewilli. Pierwsza 16- osobowa grupa – informatycy wyjeżdżają 20 stycznia, a tydzień później kolejne 16 osób – budowlańcy. W ciągu 2 tygodni uczniowie zdobędą umiejętności i doświadczenie branżowe, poznają zasady i wymagania obowiązujące w tym kraju.

Praktyki informatyków obejmować będą m.in. instalacje i konfiguracje środowiska programistycznego IDE (Eclipse), programowanie w systemie Android, tworzenie interfejsów. Program praktyk budowlańców dotyczyć głównie będzie branży energii odnawialnych, energii słonecznej, elementów instalacji fotowoltaicznej, słonecznej, pompy solarnej, automatyki domowej.

Z pewnością dla naszych praktykantów pomocne będą, przeprowadzone w Polsce, zajęcia z języka angielskiego branżowego, spotkania z psychologiem i zajęcia kulturowe. W Hiszpanii oprócz minimum 60 godzin praktyk, firma goszcząca EuroMind zapewnia 10 godzin kursu języka hiszpańskiego oraz program kulturowy w formie wycieczek fakultatywnych. Nad przebiegiem staży czuwać będą opiekunowie grup: Krystyna Kobylakiewicz, Beata Gajewska, Katarzyna Kozera i Agnieszka Tarkowska.

Podsumowanie praktyk zaplanowane jest 2 marca 2018 roku podczas konferencji w ramach programu POWER ,,Praktyki zagraniczne szansą na rozwój”, połączonej z VII edycją Olimpiady Budowlanej BUDUJ Z PASJĄ. W czasie tej konferencji pod hasłem: ,,Doświadczenia zawodowe kluczem do sukcesu” uczniowie i nauczyciele podzielą się swoimi doświadczeniami i przeżyciami z praktyk w Portugalii i Hiszpanii.

 

Kalendarz

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

tel: 15 644 58 74, 15 644 58 75
fax: 15 832 51 25

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja