Erasmus +

logo

Czas na podsumowania – czyli refleksje związane z programem Erasmus + „Po nowe doświadczenia zawodowe do naszych unijnych sąsiadów”

21 kwietnia nadeszła ta wyczekiwana chwila, do której wszyscy uczestnicy projektu- uczniowie, opiekunowie oraz pozostałe osoby zaangażowane w to wielkie przedsięwzięcie przygotowywali się przez kilka tygodni.

W tym dniu obecni byli zaproszeni goście: Burmistrz Sandomierza pan Marek Bronkowski, Naczelnik Wydziału Oświaty w sandomierskim starostwie pan Janusz Suszyna oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu pan Zdzisław Nasternak.

Tego dnia zaszczycili nas również swoją obecnością zaproszeni lokalni przedsiębiorcy z branży mechanicznej oraz informatycznej.  Byli to:

-  Pan Arkadiusz Obitko – właściciel warsztatu mechaniki samochodowej P.W Quattro ,

- Panowie przedstawiciele z firmy Inter Cars SA, która jest  największym dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych

- wcześniej wspomniany pan Zdzisław Nasternak , który jest również właścicielem firmy Auto-Agro-Serwis w Koprzywnicy ( stacja kontroli pojazdów, serwis, wulkanizacja, sklep motoryzacyjny)

- pan Łukasz Ura – właściciel warsztatu samochodowego w Koprzywnicy

- Przedstawiciel Ośrodka Wspierania i Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu

Wszystkie trzy grupy wyjazdowe przygotowały na tę chwilę multimedialne prezentacje, w których  pokazano zdjęcia z odbytych praktyk, warsztaty samochodowe,  serwisy informatyczne oraz sposób spędzania czasu wolnego. Uczestnicy staży  wraz z opiekunami osobiście podzielili się swoimi refleksjami , dokonaniami oraz umiejętnościami nabytymi podczas praktyk.

Po części oficjalnej goście zostali poczęstowani kawałkiem tortu, który nieprzypadkowo został udekorowany barwami naszych gospodarzy goszczących nas w trakcie trwania wyjazdów.

Dzień Irlandzko- Niemiecki – czyli podsumowanie projektu Erasmus + nie bez przyczyny został zorganizowany podczas dnia otwartego w naszej Budowlance. Otóż chcieliśmy pochwalić się naszymi dokonaniami przed uczniami gimnazjum, którzy tego dnia odwiedzili naszą szkołę. Niech wieść o europejskich podbojach uczniów budowlanki niesie się w eter i tym samym zachęci absolwentów gimnazjów do wybrania właśnie tej szkoły .

 

https://docs.google.com/presentation/d/1pDerLNkgO48pxIx1N9hqONCwShUzumevY8ib2hz-s50/edit?authuser=0

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

FAX - 15-832-51-25

TEL KOM. - 797-637-683

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja