Załącznik do Zarządzenia dyrektora szkoły nr 31/2020/2021
HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH 23-26 sierpnia 2021 r.
Data |
nazwa przedmiotu |
uczeń |
klasa |
skład komisji |
23.08 godz. 9.00 sala 23 |
Matematyka |
Filip Lech |
2 Ti |
Małgorzata Augustynowicz Agnieszka Mazur - Sroczyńska Tomasz Zbyradowski |
Mateusz Tarłowski |
3 Ti |
|||
Damian Barzycki |
3 TPS |
|||
Mateusz Kocel |
2 TR5 |
|||
24.08 godz. 9.00 sala 19 |
Język angielski |
Jakub Krakowiak |
2TP4 |
Krystyna Kobylakiewicz Rozalia Pargieła Katarzyna Kozera |
Język niemiecki |
Michał Niezgoda |
2 TP5 |
||
Mateusz Tałowski |
3 Ti |
|||
Mateusz Grzesik |
3 TPS |
|||
Wiktor Kilarski |
2 mzG |
|||
24.08 godz. 9.00 sala 45 |
Technologia robót wykończeniowych |
Jakub Błasiak |
2 mzG |
Małgorzata Augustynowicz Beata Gajewska Anna Kowalczewska- Ożóg |
Rysunek budowlany |
Sebastian Ordynowski |
2 TR5 |
||
Wojciech Kruk |
2 TR4 |
|||
Kacper Kwiecień |
1 mzr |
|||
Sebastian Wiater |
1 mzr |
|||
Patryk Maciąg |
1mzr |
|||
Wojciech Kępa |
2 mzG |
|||
Mariusz Dabrowski |
2 mzG |
|||
Krystian Przewlekły |
2 mzG |
|||
24.08 godz. 11.00 sala 101 |
Obsługa Środków Transportu |
Kamil Dudek |
1km |
Krystyna Kobylakiewicz Marcin Sadkowski Tomasz Kwiecień |
Diagnozowanie podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych |
Damian Barzycki |
3 TPS |
||
Adrian Szymański |
2 TP4 |
|||
24.08 godz. 11.00 sala 39 |
Administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi |
Filip Lech |
2 Ti |
Małgorzata Augustynowicz Adam Mendala Tomasz Zbyradowski |
Dmytro Kotenko |
2 Ti |
|||
25.08 godz. 9.00 sala 45 |
Dokumentacja budowlana |
Jakub Błasiak |
2 mzG |
Małgorzata Augustynowicz Beata Gajewska Jerzy Choda |
Mariusz Dąbrowski |
2 mzG |
|||
Wiktor Kilarski |
2 mzG |
|||
Krystian Przewlekły |
2 mzG |
|||
26.08 godz. 9.00 sala 20 |
Język polski |
Klaudia Kordyka |
1 TUF |
Krystyna Kobylakiewicz Małgorzata Ziomek Agnieszka Tarkowska |
Wiktoria Głogowska |
1 TUF |
|||
Daniel Winiarski |
2 TP4 |
|||
Adrian Szymański |
2 TP4 |
|||
Dominika Rędziak |
2 TUF |
|||
Rania Bakkar |
2 TUF |
|||
Jakub Krakowiak |
2 TP4 |
|||
Michał Niezgoda |
2TP5 |
|||
Krystian Jarosz |
4 TB |
|||
Anna Woźniak |
4 TG |
|||
Paweł Justyński |
4 Ti |
|||
Michał Kępa |
4 Ti |
|||
Cezary Charszla |
4 TPS |
|||
Damian Jeż |
4 TPS |
|||
Karolina Kałuża |
4 TUF |
|||
Wiktoria Pyszniak |
4 TUF |
Opracowała: Katarzyna Kozera
Zatwierdził
Dyrektor szkoły
Krystyna Kobylakiewicz