Egzaminy poprawkowe - harmonogram

logo

Załącznik do Zarządzenia dyrektora szkoły nr 31/2020/2021

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH 23-26 sierpnia 2021 r.

Data

nazwa przedmiotu

uczeń

klasa

skład komisji

23.08

godz. 9.00

sala 23

Matematyka

Filip Lech

2 Ti

Małgorzata Augustynowicz

Agnieszka Mazur - Sroczyńska

Tomasz Zbyradowski

Mateusz Tarłowski

3 Ti

Damian Barzycki

3 TPS

Mateusz Kocel

2 TR5

24.08

godz. 9.00

sala 19

Język angielski

Jakub Krakowiak

2TP4

Krystyna Kobylakiewicz

Rozalia Pargieła

Katarzyna Kozera

Język niemiecki

Michał Niezgoda

2 TP5

Mateusz Tałowski

3 Ti

Mateusz Grzesik

3 TPS

Wiktor Kilarski

2 mzG

24.08

godz. 9.00

sala 45

Technologia robót wykończeniowych

Jakub Błasiak

2 mzG

Małgorzata Augustynowicz

Beata Gajewska

Anna Kowalczewska- Ożóg

Rysunek budowlany

Sebastian Ordynowski

2 TR5

Wojciech Kruk

2 TR4

Kacper Kwiecień

1 mzr

Sebastian Wiater

1 mzr

Patryk Maciąg

1mzr

Wojciech Kępa

2 mzG

Mariusz Dabrowski

2 mzG

Krystian Przewlekły

2 mzG

24.08

godz. 11.00

sala 101

Obsługa Środków Transportu

Kamil Dudek

1km

Krystyna Kobylakiewicz

Marcin Sadkowski

Tomasz Kwiecień

Diagnozowanie podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

Damian Barzycki

3 TPS

Adrian Szymański

2 TP4

24.08

godz. 11.00

sala 39

Administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi

Filip Lech

2 Ti

Małgorzata Augustynowicz

Adam Mendala

Tomasz Zbyradowski

Dmytro Kotenko

2 Ti

25.08

godz. 9.00

sala 45

Dokumentacja budowlana

Jakub Błasiak

2 mzG

Małgorzata Augustynowicz

Beata Gajewska

Jerzy Choda

Mariusz Dąbrowski

2 mzG

Wiktor Kilarski

2 mzG

Krystian Przewlekły

2 mzG

26.08

godz. 9.00

sala 20

Język polski

Klaudia Kordyka

1 TUF

Krystyna Kobylakiewicz

Małgorzata Ziomek

Agnieszka Tarkowska

Wiktoria Głogowska

1 TUF

Daniel Winiarski

2 TP4

Adrian Szymański

2 TP4

Dominika Rędziak

2 TUF

Rania Bakkar

2 TUF

Jakub Krakowiak

2 TP4

Michał Niezgoda

2TP5

Krystian Jarosz

4 TB

Anna Woźniak

4 TG

Paweł Justyński

4 Ti

Michał Kępa

4 Ti

Cezary Charszla

4 TPS

Damian Jeż

4 TPS

Karolina Kałuża

4 TUF

Wiktoria Pyszniak

4 TUF


Opracowała: Katarzyna Kozera

Zatwierdził

Dyrektor szkoły

Krystyna Kobylakiewicz

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

FAX - 15-832-51-25

TEL KOM. - 797-637-683

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja