Aktualności

logo

Konkurs „Wybieram wybory” 2019.

26 lutego 2019r. siedmioro uczniów naszej szkoły przystąpiło do III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram wybory”. Konkurs, organizowany przez Państwową Komisję Wyborczą i Krajowe Biuro Wyborcze, skierowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych a jego cel to upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego, propagowania idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym.

                                                                                                                     Małgorzata Kaczyńska

IMG 3739

IMG 3741

IMG 3744

IMG 3745

IMG 3747

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

TEL KOM. 797-637-683

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja