Aktualności

logo

Ruszaj w drogę – już czas…

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 22 czerwca spotkaliśmy się na dziedzińcu szkolnym, by zakończyć rok szkolny i oficjalnie usłyszeć, że nadszedł czas na upragniony wypoczynek. Zakończenie roku to niezwykłe wydarzenie dla uczniów, rodziców i nauczycieli. To moment podsumowań całorocznej pracy, podziękowań, czasem refleksji…

Oficjalną część uroczystości poprowadziła Pani Dyrektor, która wraz z wychowawcami klas gratulowała uczniom promocji z wyróżnieniem, dyplomów i nagród, które uzyskali za postępy w nauce, godne reprezentowanie szkoły, sukcesy sportowe i aktywną pracę. Szczególne podziękowania oraz upominki otrzymali uczniowie tworzący Szkolne Koło Teatralne pod opieką pani Katarzyny Błąd – Warych oraz pani Agnieszki Tarkowskiej.

Tegoroczną uroczystość uświetniła obecność pana Janusza Suszyny - Naczelnika Wydziału Oświaty w Sandomierzu oraz podopiecznych sandomierskiego Domu Pomocy Społecznej wraz z opiekunem panią Agnieszką Łukasiewicz. Mieszkańcy DPS z sentymentem wspominali swoje lata szkolne. Zaproszenie do udziału w uroczystości zakończenia roku szkolnego w „Budowlance” potraktowali, jako okazję do złożenia podziękowań młodzieży oraz opiekunowi Szkolnego Koła Wolontariatu – pani Agnieszce Strojewskiej- za całoroczną, bardzo owocną współpracę.

Pani Dyrektor podziękowała wszystkim obecnym na uroczystości zakończenia roku szkolnego, za pracę, naukę, wspólne przeżywanie szkolnych trosk i radości. Całej społeczności szkolnej życzyła niezapomnianych wakacyjnych chwil. Do życzeń Dyrekcji dołączył także Samorząd Uczniowski oraz pani Jolanta Czartoszewska- przedstawiciel Rady Rodziców.

Do zobaczenia po wakacjach !

Małgorzata Kaczyńska

Galeria z zakończenia

 

Zakonczenie
Zakonczenie Zakonczenie
Zakonczenie
Zakonczenie Zakonczenie
Zakonczenie
Zakonczenie Zakonczenie
Zakonczenie
Zakonczenie Zakonczenie
Zakonczenie
Zakonczenie Zakonczenie
Zakonczenie
Zakonczenie Zakonczenie
Zakonczenie
Zakonczenie Zakonczenie
Zakonczenie
Zakonczenie Zakonczenie
Zakonczenie
Zakonczenie Zakonczenie
Zakonczenie
Zakonczenie Zakonczenie
Zakonczenie
Zakonczenie Zakonczenie
Zakonczenie
Zakonczenie Zakonczenie
Zakonczenie
Zakonczenie Zakonczenie
Zakonczenie
Zakonczenie Zakonczenie
Zakonczenie
Zakonczenie Zakonczenie
Zakonczenie
Zakonczenie Zakonczenie
Zakonczenie
Zakonczenie Zakonczenie
Zakonczenie
Zakonczenie Zakonczenie

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

TEL KOM. 797-637-683

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja