Zdobywanie Doświadczeń Branżowych na Półwyspie Iberyjskim

logo

Listy rekrutacji ostatecznej

II ETAP – REKRUTACJA OSTATECZNA

Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w praktykach zagranicznych

Hiszpania – 27.01-14.02.2020r.

GRUPA III - MECHANICZNA

Lista główna

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ILOŚĆ UZYSKANYCH PUNKTÓW

 

Cichocki Bartłomiej Jerzy

IV

256

 

Przywara Mikołaj

I

252,8

 

Kominek Krzysztof

II B

245

 

Wroński Dawid

I

243,2

 

Miedziak Patryk

IV

235,2

 

Woliński Konrad

II

226,4

 

Łukawski Arkadiusz Marek

II

222,6

 

Kowalski Patryk

II

209

 

Janda Karol Mateusz

IV

209

 

Dzieciuch Paweł

II B

208,6

 

Kępa Karol Jakub

I

201,6

 

Zieliński Adam Piotr

III

192,4

 

Krakowiak Norbert

II

172

 

Mendala Filip Tomasz

I

171,8

 

Cichoń Kamil

II B

164,8

 

Jankowski Jakub Wiesław

II B

158,6

Lista rezerwowa

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ILOŚĆ UZYSKANYCH PUNKTÓW

1.

Łukasiewicz Mateusz Stanisław

II

157,8

 

2.

Krawczyński Eryk

II

156

 

3.

Plewiński Krystian Paweł

III

154,2

 

4.

Fulara Kacper

I

132,2

 

5.

Tymoszuk Sebastian

III

103

N

6.

Skrok Damian

IV

100

N

7.

Kucwaj Dawid

IV

77

N

8.

Gaweł Patryk

II

59

N

I, II, III, IV – klasy Technikum nr 3 – technik pojazdów samochodowych

II B – Branżowa Szkoła I stopnia – mechanik pojazdów samochodowych

N – uczniowie nie zgłosili się na egzamin z języka angielskiego branżowego

II ETAP – REKRUTACJA OSTATECZNA

Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w praktykach zagranicznych

Hiszpania – 03.02-21.02.2020r.

GRUPA IV - BUDOWLANA

Lista główna

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ILOŚĆ UZYSKANYCH PUNKTÓW

 

Śmigała Jakub

II

277

 

Granica Patryk Jan

IV

255,5

 

Kuraś Konrad Mateusz

II

241,25

 

Orawiec Natalia Agata

I

234

 

Kocel Bartłomiej

II

232,5

 

Kowalski Krystian

III B

225

 

Kruk Gabriel

II

224

 

Sitarski Grzegorz

IV

222,5

 

Stąpór Krzysztof Wiktor

IV

206

 

Cieśla Łukasz

III B

201

 

Marek Michał

III B

194

 

Ura Arkadiusz Paweł

III

162

 

Chojnacki Michał

II B

157,5

 

Szałaj Milena

I

148,5

 

Bryła Marcin Adam

IV

130

Lista rezerwowa

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ILOŚĆ UZYSKANYCH PUNKTÓW

1.

Osowski Sebastian Mateusz

II B

163

N

2.

Włoch Marcin

III B

157

N

3.

Lesiak Weronika

I

150

N

4.

Bernacki Przemysław

III B

143

N

5.

Smoliński Jakub

III B

136

N

6.

Kwiatek Jakub

IV

116

N

7.

Stąporowska Patrycja

I

110

N

8.

Luciak Wiktoria Małgorzata

I

90

N

9.

Dąda Michał

II

75

N

I, II, III, IV – klasy Technikum nr 3 – technik budownictwa, technik robót wykończeniowych w budownictwie

II B, III B – Branżowa Szkoła I stopnia – monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

N – uczniowie nie zgłosili się na egzamin z języka angielskiego branżowego

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

FAX - 15-832-51-25

TEL KOM. - 797-637-683

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja