Praktyki zagraniczne szansą na rozwój

logo

I ETAP – REKRUTACJA WSTĘPNA

Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w projekcie

TECHNIK BUDOWNICTWA

Lista główna

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ILOŚĆ UZYSKANYCH PUNKTÓW

1.

Juda Dominika

II

134

2.

Urbański Wiktor

I

115

 3.

Bogdański Jakub

II

110

 4.

Leśniak Agata

II

110

 5.

Ura Arkadiusz

I

101

 6.

Łukawski Jakub Jacek

I

89

 7.

Tkaczyk Daniel

II

88

 8.

Granica Patryk

II

86

 9.

Bednarz Karol

III

80

 10.

Kata Damian

III

80

 11.

Sitarski Grzegorz

II

76

 12.

Kwiatek Jakub

II

62

 13.

Jarosz Krystian

I

53

 14.

Słowik Paweł

I

51

 15.

Stąpór Krzysztof

II

48

 16.

Syroka Jakub

II

40

Lista rezerwowa

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ILOŚĆ UZYSKANYCH PUNKTÓW

1.     1.

Gatkowski Michał

III

28

2.

Jankowski Bartłomiej

III

28

3.

Krawczyński Remigiusz

II

26

Po zakończeniu zajęć językowo-kulturowych Zespół Rekrutacyjny dokona rekrutacji ostatecznej i wyłoni uczniów zakwalifikowanych do udziału w praktykach zagranicznych:

Hiszpania – 28.01-10.02.2018r.

I ETAP – REKRUTACJA WSTĘPNA

Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w projekcie

TECHNIK INFORMATYK

Lista główna

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ILOŚĆ UZYSKANYCH PUNKTÓW

 

Makohenenko Khrystyna

II

140

 

Roda Kacper

III

130

 

Żyła Kamil

III

130

 

Wrzałek Maciej

IV

128

 

Musiał Karolina

I

114

 

Kaczmarski Mariusz

III

110

 

Makarowski Michał

II

110

 

Zarzycki Bartosz

III

110

 

Szymański Jakub

III

105

 

Andrzejak Bartłomiej

II

100

 

Bodura Bartosz

III

100

 

Zyska Maciej

III

100

 

Rosiński Marcel

I

98

 

Siwecki Adrian

IV

96

 

Kononenko Daniil

II

95

 

Kowalski Piotr

III

90

16.

Paciocha Jakub

II

90

16.

Rzhepetskyi Denys

II

90

Lista rezerwowa

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ILOŚĆ UZYSKANYCH PUNKTÓW

3.

Buczkowski Filip

III

68

4.

Cieślik Krystian

IV

67

5.

Olszewski Mateusz

IV

67

Po zakończeniu zajęć językowo-kulturowych Zespół Rekrutacyjny dokona rekrutacji ostatecznej i wyłoni uczniów zakwalifikowanych do udziału w praktykach zagranicznych:

Hiszpania – 21.01-03.02.2018r.

Kalendarz

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

tel: 15 644 58 74, 15 644 58 75
fax: 15 832 51 25

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja