Terminy i harmonogramy

logo

 

Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

Czerwiec-lipiec 2018 - sesja 182 część pisemna

Kwalifikacja

Lista zdających

Data egzaminu

Godzina egzaminu

Sala

Wersja papierowa arkuszy

M.18 Diagnozowanie

i naprawa podzespołów

i zespołów pojazdów samochodowych

( BSz – 9 uczniów)

  1. Cebula            Piotr Tomasz
  2. Grabski           Adrian
  3. Kruk   Dominik Tadeusz
  4. Kwiecień        Piotr
  5. Olszewski       Paweł Jan
  6. Pacholczak     Michał Józef
  7. Pawłowski      Dawid
  8. Sędrowicz      Kamil Piotr
  9. Witkowski      Wiktor

19.06.2018

10:00

Aula

B.18 - Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich (KKZ)

  1. SzumlakPaweł

19.06.2018

10:00

B.06 Wykonywanie robót malarsko – tapeciarskich
( 2 mzr -14 uczniów )

  1. Bil       Patryk Wojciech
  2. Cieśla  Tomasz Karol
  3. Czarnecki      Bartosz
  4. Kolasa Kamil
  5. Kręć   Jakub
  6. Lis    Grzegorz Jan
  7. Mańka Sebastian Grzegorz
  8. Nizielski    Dominik
  9. Nowak    Mateusz
  10. Siwiec Piotr Tomasz
  11. Sobieraj Mateusz Bartłomiej
  12. Sobieraj     Piotr
  13. Stępień       Krzysztof
  14. Stypa-Pietrzykowski  Sebastian

19.06.2018

12:00

Aula
( 21 )

M.12 Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych

(KKZ – 7 słuchaczy)

  1. Chała  Rafał Jakub
  2. Kaczyński       Krzysztof
  3. Krakowiak      Adam
  4. Krzemiński Mateusz Mariusz
  5. Raczyński       Tomasz
  6. Serwatka        Łukasz
  7. Socha  Maciej Jan

19.06.2018

12:00

B.07 – Wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych

(3 mzr – 6 uczniów)

  1. BieniekPaweł
  2. BoryckiKamil
  3. DziubińskiJakub
  4. Grzybowski Marcin Szczepan
  5. KoziołMateusz Walenty
  6. StefaniakDaniel Marek

19.06.2018

14:00

Aula

Wersja elektroniczna

M.18 Diagnozowanie

i naprawa podzespołów

i zespołów pojazdów samochodowych

( 12 uczniów)

  1. Barbach     Daniel Jakub
  2. Cichocki    Bartłomiej Jerzy
  3. Janda  Karol Mateusz
  4. Kolasiński       Michał
  5. Kucwaj           Dawid
  6. Lachowski      Rafał Tomasz
  7. Malec  Bartłomiej
  8. Miedziak     Patryk
  9. Niewitowski   Krzysztof
  10. Panek  Kamil
  11. Pawłowski   Patryk Kacper
  12. Pietrzykowski Karol Patryk

19.06.2018

08:00

47

E.12 - Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych

(10 uczniów)

  1. Andrzejak    Bartłomiej Jan
  2. Barbach          Karol Łukasz
  3. Bednarz     Jarosław Marceli
  4. Bohoriad        Heorhii
  5. Brzeziński       Mirosław
  6. Dudek Damian
  7. Haja    Patryk
  8. Jurkowski    Krystian Paweł
  9. Kiselev           Aleksei
  10. Kononenko     Daniil

19.06.2018

08:00

28

E.12 - Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych

( 10 uczniów)

  1. Lesiak Damian
  2. Lubowiecki    Kornel
  3. Majewski  Wojciech Kacper
  4. Makarowski    Michał
  5. Makohonenko            Khrystyna
  6. Paciocha       Jakub
  7. Piekarz       Erwin Marian
  8. Śmieszek    Robert Wiktor
  9. Woźniak    Konrad
  10. Żmudziński Mateusz Patryk

19.06.2018

10:00

28

E.13 - Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami

(7 uczniów)

  1. Bodura    Bartosz
  2. Boleń  Armin Jakub
  3. Broda  Przemysław
  4. Buczkowski    Filip
  5. Ciastek    Kacper Wojciech
  6. Dudziński    Dawid Marcin
  7. Gaszewski      Karol

19.06.2018

10:00

9

M.18 Diagnozowanie

i naprawa podzespołów

i zespołów pojazdów samochodowych

( 7 uczniów)

  1. Pondo Kamil Paweł
  2. Prajs    Mateusz
  3. Skrok  Damian
  4. Stasiak     Mateusz
  5. Statuch       Igor Krzysztof
  6. Tenderenda     Patryk Piotr
  7. Wawrzyńczak Krzysztof Jakub

19.06.2018

10:00

47

E.13 - Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami

(12 uczniów)

  1. Kaczmarski     Marcin
  2. Kowalski       Piotr
  3. Książka       Damian
  4. Lipiec  Radosław
  5. Parcheta       Daniel Jakub
  6. Roda   Kacper Ernest
  7. Strawiński      Krystian
  8. Szymański      Jakub Piotr
  9. Warych           Dominik
  10. Zarzycki         Bartosz
  11. Zyska  Maciej
  12. Żyła    Kamil

19.06.2018

12:00

28

M.12 - Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych

(17 uczniów)

  1. Bidas  Bartłomiej
  2. Chmiel    Mateusz Jakub
  3. Czartoszewski       Karol
  4. Gołębiowski   Jakub
  5. Janicki Karol
  6. Kapała       Wojciech
  7. Książkiewicz  Paweł
  8. Kwasek          Maciej
  9. Libor   Fryderyk
  10. Łysuniek         Maksymilian
  11. Marciniak       Anna
  12. Matysiak         Kamil
  13. Maziarz     Wojciech Miłosz
  14. Piwowarski     Michał
  15. Sanecki        Damian Paweł
  16. Szynkowski    Dominik
  17. Teter    Artur

19.06.2018

12:00

47

B.33

(7 uczniów)

  1. Bednarz          Karol Adrian
  2. Gatkowski Michał Zbigniew
  3. Jankowski       Bartłomiej
  4. Kata    Damian Patryk
  5. Orawiec          Adam
  6. Pacholczak     Dawid
  7. Radosz           Krzysztof

19.06.2018

12:00

9

Czas trwania egzaminu 60 min.

 

Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

Czerwiec-lipiec 2018 - sesja 182 - część praktyczna

Kwalifikacja

Data egzaminu

Godz. Egz.

Sala

Branżowa Szkoła I stopnia

B.07 – Wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych

(egzamin trwa 180 min)

  1. Bieniek           Paweł
  2. Borycki           Kamil
  3. Dziubiński      Jakub

28.06.2018

09:00

P.4

B.07 – Wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych

(egzamin trwa 180 min)

  1. Grzybowski Marcin Szczepan
  2. Kozioł Mateusz Walenty
  3. Stefaniak        Daniel Marek

28.06.2018

15:00

P.4

B.06 Wykonywanie robót malarsko – tapeciarskich

(egzamin trwa 180 min)

  1. Bil       Patryk Wojciech
  2. Cieśla  Tomasz Karol
  3. Czarnecki       Bartosz
  4. Kolasa Kamil
  5. Kręć    Jakub

28.06.2018

09:00

102

B.06 Wykonywanie robót malarsko – tapeciarskich

(egzamin trwa 180 min)

  1. Lis       Grzegorz Jan
  2. Mańka Sebastian Grzegorz
  3. Nizielski         Dominik
  4. Nowak            Mateusz

28.06.2018

15:00

102

B.06 Wykonywanie robót malarsko – tapeciarskich
(2 mzr: 4 uczniów

(egzamin trwa 180 min)

  1. Sobieraj   Mateusz Bartłomiej
  2. Sobieraj          Piotr
  3. Stępień        Krzysztof
  4. Stypa-Pietrzykowski  Sebastian
  5. Siwiec Piotr Tomasz

29.06.2018

09:00

102

M.18 Diagnozowanie

i naprawa podzespołów

i zespołów pojazdów samochodowych

(egzamin trwa 120 min)

  1. Cebula            Piotr Tomasz
  2. Grabski           Adrian
  3. Kruk   Dominik Tadeusz

04.07.2018

08:00

P5

M.18 Diagnozowanie

i naprawa podzespołów

i zespołów pojazdów samochodowych

(egzamin trwa 120 min)

  1. Kwiecień        Piotr
  2. Olszewski       Paweł Jan
  3. Pacholczak     Michał Józef

04.07.2018

12:00

P5

M.18 Diagnozowanie

i naprawa podzespołów

i zespołów pojazdów samochodowych

(egzamin trwa 120 min

 

  1. Pawłowski      Dawid
  2. Sędrowicz      Kamil Piotr
  3. Witkowski      Wiktor

04.07.2018

16:00

P5

Technikum Nr 3

B.33 – Organizacja i kontrolowanie robót budowlanych

(egzamin trwa 180 min)

  1. Bednarz          Karol Adrian
  2. Gatkowski   Michał Zbigniew
  3. Jankowski       Bartłomiej
  4. Kata    Damian Patryk
  5. Orawiec          Adam
  6. Pacholczak     Dawid
  7. Radosz           Krzysztof

26.06.2018

13:00

Aula

M.12 - Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych

(egzamin trwa 120 min)

  1. Bidas  Bartłomiej
  2. Chmiel     Mateusz Jakub
  3. Czartoszewski            Karol

27.06.2018

08:00

P.5

M.12 - Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych

(egzamin trwa 120 min)

  1. Gołębiowski   Jakub
  2. Janicki Karol
  3. Kapała   Wojciech

27.06.2018

12:00

P.5

M.12 - Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych

(egzamin trwa 120 min)

  1. Książkiewicz  Paweł
  2. Kwasek    Maciej
  3. Libor   Fryderyk

27.06.2018

16:00

P.5

E.14 – Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami ( poprawki)

  1. Brzęk  Piotr
  2. Siwecki    Adrian

27.06.2018

12:00

47

M.12 - Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych

(egzamin trwa 120 min)

  1. Łysuniek         Maksymilian
  2. Marciniak       Anna
  3. Matysiak         Kamil

28.06.2018

08:00

P5

M.12 - Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych

(egzamin trwa 120 min)

  1. Maziarz       Wojciech Miłosz
  2. Piwowarski     Michał
  3. Sanecki           Damian Paweł

28.06.2018

12:00

P5

M.12 - Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych

(egzamin trwa 120 min)

  1. Szynkowski    Dominik
  2. Teter    Artur

28.06.2018

16:00

P5

E.12 - Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych

(egzamin trwa 150 min)

  1. Andrzejak       Bartłomiej Jan
  2. Barbach          Karol Łukasz
  3. Bednarz       Jarosław Marceli
  4. Bohoriad        Heorhii
  5. Brzeziński       Mirosław

28.06.2018

08:00

105

E.12 - Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych

(egzamin trwa 150 min)

  1. Dudek Damian
  2. Haja    Patryk
  3. Jurkowski       Krystian Paweł
  4. Kiselev           Aleksei
  5. Kononenko     Daniil

28.06.2018

12:00

105

E.12 - Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych

(egzamin trwa 150 min)

  1. Lesiak Damian
  2. Lubowiecki    Kornel
  3. Majewski     Wojciech Kacper
  4. Makarowski    Michał
  5. Makohonenko            Khrystyna

28.06.2018

16:00

105

B.18 - Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich

(egzamin trwa 210 min)

  1. Bednarz          Karol Adrian
  2. Gatkowski   Michał Zbigniew
  3. Kata    Damian Patryk

29.06.2018

09:00

P.4

E.12 - Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych

(egzamin trwa 150 min)

  1. Paciocha         Jakub
  2. Piekarz            Erwin Marian
  3. Śmieszek        Robert Wiktor
  4. Woźniak         Konrad
  5. Żmudziński    Mateusz Patryk

29.06.2018

08:00

105

E.13 -Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami

(egzamin trwa 150 min)

  1. Baran  Michał Jacek
  2. Bodura           Bartosz
  3. Boleń  Armin Jakub
  4. Broda  Przemysław
  5. Buczkowski    Filip

29.06.2018

12:00

28

E.13 -Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami

(egzamin trwa 150 min)

  1. Ciastek         Kacper Wojciech
  2. Dudziński       Dawid Marcin
  3. Gaszewski      Karol
  4. Kaczmarski     Marcin
  5. Kowalski        Piotr

29.06.2018

16:00

28

M.18 Diagnozowanie

i naprawa podzespołów

i zespołów pojazdów samochodowych

(egzamin trwa 120 min)

  1. Barbach          Daniel Jakub
  2. Cichocki       Bartłomiej Jerzy
  3. Janda  Karol Mateusz

02.07.2018

08:00

P5

M.18 Diagnozowanie

i naprawa podzespołów

i zespołów pojazdów samochodowych

(egzamin trwa 120 min)

  1. Kolasiński       Michał
  2. Kucwaj           Dawid
  3. Lachowski      Rafał Tomasz

02.07.2018

12:00

P5

M.18 Diagnozowanie

i naprawa podzespołów

i zespołów pojazdów samochodowych

(egzamin trwa 120 min)

  1. Malec  Bartłomiej
  2. Miedziak        Patryk
  3. Niewitowski   Krzysztof

02.07.2018

16:00

P5

E.13 -Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami

(egzamin trwa 150 min)

  1. Książka   Damian
  2. Lipiec  Radosław
  3. Parcheta     Daniel Jakub
  4. Roda   Kacper Ernest
  5. Strawiński      Krystian

02.07.2018

08:00

28

E.13 -Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami

(egzamin trwa 150 min)

  1. Szymański      Jakub Piotr
  2. Warych           Dominik
  3. Zarzycki         Bartosz
  4. Zyska  Maciej
  5. Żyła    Kamil

02.07.2018

12:00

28

M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

(egzamin trwa 120 min)

  1. Panek  Kamil
  2. Pawłowski      Patryk Kacper
  3. Pietrzykowski Karol Patryk

03.07.2018

08:00

P.5

M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

(egzamin trwa 120 min)

  1. Prajs    Mateusz
  2. Skrok  Damian
  3. Stasiak  Mateusz

03.07.2018

12:00

P.5

M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

(egzamin trwa 120 min)

  1. Statuch           Igor Krzysztof
  2. Tenderenda     Patryk Piotr
  3. Wawrzyńczak Krzysztof Jakub

03.07.2018

16:00

P.5

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

M.12 - Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych

(egzamin trwa 120 min)

  1. ChałaRafał Jakub

28.06.2018

16:00

P5

M.12 - Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych

(egzamin trwa 120 min)

  1. Kaczyński       Krzysztof
  2. Krakowiak      Adam
  3. Krzemiński  Mateusz Mariusz

29.06.2018

08:00

P5

M.12 - Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych

(egzamin trwa 120 min)

  1. Raczyński       Tomasz
  2. Serwatka        Łukasz
  3. Socha  Maciej Jan

29.06.2018

12:00

P5

B.06 Wykonywanie robót malarsko – tapeciarskich
(egzamin trwa 180 min)

  1. Gatkowski   Michał Zbigniew

28.06.2018

15:00

102

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
30
31

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

tel: 15 644 58 74, 15 644 58 75
fax: 15 832 51 25

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja