Terminy i harmonogramy

logo

Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

Styczeń 2018 - sesja 181 część pisemna

Kwalifikacja

Data egzaminu

Godzina egzaminu

Sala

Wersja papierowa arkuszy

B.05 Montaż systemów suchej zabudowy

( 3 mzr – 1 uczeń)

11.01.2018

10:00

Aula Szkolna
7 zdających

M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów
i zespołów pojazdów samochodowych ( Technikum Nr3 – 2)

11.01.2018

10:00

M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów
i zespołów pojazdów samochodowych ( 1 absolwent)

11.01.2018

10:00

M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów

i zespołów pojazdów samochodowych
(KKZ -1słuchacz)

11.01.2018

10:00

B.18 Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich

(KKZ -2 słuchaczy)

11.01.2018

10:00

B.06 Wykonywanie robót malarsko – tapeciarskich
(ZSZ 3 mzr – 3 uczniów)

11.01.2018

12:00

Aula szkolna 12 zdających

B.06 Wykonywanie robót malarsko – tapeciarskich (KKZ – 8 słuchaczy)

11.01.2018

12:00

E.13 – Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami   ( 1 absolwent)

11.01.2018

12:00

 Wersja elektroniczna

B.18 – Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich
( 3TB – 7 uczniów)

11.01.2018

10:00

9

B.30 – Sporządzanie kosztorysów oraz przygotowywanie dokumentacji przetargowej
(4 TB – 10 uczniów)

11.01.2018

14:00

39

E.14 – Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami ( 4 TI – 11 uczniów)

11.01.2018

12:00

28

Czas trwania egzaminu 60 min.

Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

Styczeń –luty 2018 - sesja 181 - część praktyczna

Kwalifikacja

Data egzaminu

Godz. Egz.

Sala

Branżowa Szkoła I stopnia

M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych

(2 uczniów)

26.01.2018

16:00

P5

B.05 Montaż systemów suchej zabudowy    
(4 uczniów )

26.01.2018

15:00

P4

B.06 Wykonywanie robót malarsko – tapeciarskich
(1 uczeń)

27.01.2018

09:00

102

Technikum Nr 3

B.33 – Organizacja i kontrolowanie robót budowlanych

(1 uczeń)

10.01.2018

13:00

Aula szkolna

E.14 – Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami ( 4 TI – 11 uczniów)

15.01.2018

12:00

28

B.30 – Sporządzanie kosztorysów oraz przygotowywanie dokumentacji przetargowej

(4 TB – 9 uczniów)

18.01.2018

09:00

39

M.18 Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych ( 1 uczeń)

26.01.2018

16:00

P.5

B.18 – Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich

( 3TB – 5 uczniów)

27.01.2018

09:00

P.4

B.18 – Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich

( 3TB – 2 uczniów)

27.01.2018

15:00

P.4

E.12 – Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych

(1 uczeń)

29.01.2018

12:00

105

E.13 – Projektowanie lokalnych sieci komputerowych
i administrowanie sieciami

(4 uczniów)

08.02.2018

16:00

105

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

B.18 – Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich
(2 słuchaczy)

27.01.2018

15:00

P.4

B.06 Wykonywanie robót malarsko – tapeciarskich
(3 słuchaczy)

27.01.2018

09:00

102

B.06 Wykonywanie robót malarsko – tapeciarskich
(5 słuchaczy)

27.01.2018

15:00

102

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

tel: 15 644 58 74, 15 644 58 75
fax: 15 832 51 25

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja