B.7 - sem. I

logo

Plan zajęć dla kwalifikacyjnego kursu zawodowego

B.7 – WYKONYWANIE ROBÓT POSADZKARSKO – OKŁADZINOWYCH

Opiekun kursu: Anna Kowalczewska-Ożóg

Semestr I – 2017

Data

Godziny

Przedmiot

Nr sali

Liczba godzin

Prowadzący

Piątek

29.09.2017

13.30 – 17.25

Budownictwo ogólne

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Sobota

30.09.2017

8.00 – 15.00

Pracownia posadzkarsko-okładzinowa

Pracownie

7

J. Raumiagi

Czwartek

05.10.2017

13.30 – 17.25

Dokumentacja techniczna

Sala 9

5

B. Gajewska

Piątek

06.10.2017

13.30 – 17.25

Budownictwo ogólne

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Sobota

07.10.2017

8.00 – 15.00

Pracownia posadzkarsko-okładzinowa

Pracownie

7

J. Raumiagi

Czwartek

12.10.2017

13.30 – 17.25

Budownictwo ogólne

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Piątek

13.10.2017

13.30 – 17.25

Język obcy zawodowy

Sala 17

5

R. Pargieła

Czwartek

19.10.2017

13.30 – 17.25

Dokumentacja techniczna

Sala 9

5

B. Gajewska

Piątek

20.10.2017

13.30 – 17.25

Budownictwo ogólne

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Sobota

21.10.2017

8.00 – 15.00

Pracownia posadzkarsko-okładzinowa

Pracownie

7

J. Raumiagi

Czwartek

26.10.2017

13.30 – 17.25

Technologia robót

posadzkarsko-okładzinowych

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Piątek

27.10.2017

13.30 – 17.25

Język obcy zawodowy

Sala 17

5

R. Pargieła

Sobota

28.10.2017

8.00 – 15.00

Pracownia posadzkarsko-okładzinowa

Pracownie

7

J. Raumiagi

Czwartek

09.11.2017

13.30 – 17.30

Budownictwo ogólne

 

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Piątek

10.11.2017

13.30 – 17.25

Język obcy zawodowy

Sala 17

5

R. Pargieła

Czwartek

16.11.2017

13.30 – 17.25

Dokumentacja techniczna

Sala 9

5

B. Gajewska

Piątek

17.11.2017

13.30 – 17.30

Budownictwo ogólne

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Sobota

18.11.2017

8.00 – 15.00

Pracownia posadzkarsko-okładzinowa

Pracownie

7

J. Raumiagi

Czwartek

23.11.2017

13.30 – 17.25

Technologia robót

posadzkarsko-okładzinowych

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Piątek

24.11.2017

13.30 – 17.25

Język obcy zawodowy

Sala 17

5

R. Pargieła

Sobota

25.11.2017

8.00 – 15.00

Pracownia posadzkarsko-okładzinowa

Pracownie

7

J. Raumiagi

Czwartek

30.11.2017

13.30 – 17.25

Budownictwo ogólne

 

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Piątek

01.12.2017

13.30 – 17.25

Dokumentacja techniczna

Sala 9

5

B. Gajewska

Sobota

02.12.2017

8.00 – 15.00

Pracownia posadzkarsko-okładzinowa

Pracownie

7

J. Raumiagi

Czwartek

07.12.2017

13.30 – 17.25

Technologia robót

posadzkarsko-okładzinowych

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Piątek

08.12.2017

13.30 – 17.25

Budownictwo ogólne

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Sobota

09.12.2017

8.00 – 15.00

Pracownia posadzkarsko-okładzinowa

Pracownie

7

J. Raumiagi

Czwartek

14.12.2017

13.30 – 17.25

Technologia robót

posadzkarsko-okładzinowych

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Piątek

15.12.2017

13.30 – 17.25

Dokumentacja techniczna

Sala 9

5

B. Gajewska

Sobota

16.12.2017

8.00 – 15.00

Pracownia posadzkarsko-okładzinowa

Pracownie

7

J. Raumiagi

Czwartek

21.12.2017

13.30 – 17.25

Budownictwo ogólne

 

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Czwartek

04.01.2018

13.30 – 17.25

Technologia robót

posadzkarsko-okładzinowych

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Piątek

05.01.2018

14.20 - 17.20

Pracownia posadzkarsko-okładzinowa

Pracownie

3

J. Raumiagi

Czwartek

11.01.2018

13.30 – 17.25

Technologia robót

posadzkarsko-okładzinowych

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Piątek

12.01.2018

13.30 – 17.25

Dokumentacja techniczna

Sala 9

5

B. Gajewska

Sobota

13.01.2018

8.00 – 15.00

Pracownia posadzkarsko-okładzinowa

Pracownie

7

J. Raumiagi

Czwartek

18.01.2018

13.30 – 17.25

Budownictwo ogólne

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Piątek

19.01.2018

13.30 – 17.25

Budownictwo ogólne

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Sobota

20.01.2018

8.00 – 12.45

Dokumentacja techniczna

Sala 9

6

B. Gajewska

 

Czwartek

25.01.2018

13.30 – 17.25

Technologia robót

posadzkarsko-okładzinowych

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Piątek

26.01.2018

13.30 – 17.25

Budownictwo ogólne

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Sobota

27.01.2018

8.00 – 15.00

Pracownia posadzkarsko-okładzinowa

Pracownie

7

J. Raumiagi

Czwartek

01.02.2018

13.30 – 17.25

Technologia robót

posadzkarsko-okładzinowych

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Piątek

02.02.2018

13.30 – 17.25

Budownictwo ogólne

Sala 103

5

A. Kowalczewska

Sobota

03.02.2018

8.00 – 12.00

Budownictwo ogólne

Sala 103

5

A. Kowalczewska

 

Zajęcia teoretyczne trwają: 45 minut

Zajęcia praktyczne trwają: 55 minut

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

tel: 15 644 58 74, 15 644 58 75
fax: 15 832 51 25

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja