B.30 - sem. I

logo

Plan zajęć KKZ B.30 – semestr II 2017/2018
Opiekun: mgr inż. Aleksandra Nowosad
Data Godzina Przedmiot Nr sali Liczba godzin Prowadzący
15.01.2018 (poniedziałek) 14:20 – 15:50 Działalność gospodarcza 36 2 Pietrzyk B.
15:55 – 17:25 Działalność gospodarcza 2
17:30 – 18:15 Działalność gospodarcza 1
19.01.2018 (piątek) 14:20 – 15:50 Pracownia kosztorysowania 9 2 Nowosad A.
15:55 – 17:25 Pracownia kosztorysowania 2
17:30 – 19:00 Kosztorysowanie 2
20.01.2018 (sobota) 8:00 – 9:30 Podstawy budownictwa 9 2 Nowosad A.
9:35 – 11:05 Podstawy budownictwa 2
11:15 – 12:45 Pracownia dokumentacji 2
12:50 – 14:20 Pracownia dokumentacji 2
22.01.2018 (poniedziałek) 14:20 – 15:50 Rysunek techniczny 103 2 Kowalczewska A.
15:55 – 17:25 Rysunek techniczny 2
17:30 – 18:15 Rysunek techniczny 1
26.01.2018 (piątek) 14:20 – 15:50 Pracownia kosztorysowania 9 2 Nowosad A.
15:55 – 17:25 Pracownia kosztorysowania 2
17:30 – 19:00 Kosztorysowanie 2
27.01.2018 (sobota) 8:00 – 9:30 Podstawy budownictwa 9 2 Nowosad A.
9:35 – 11:05 Podstawy budownictwa 2
11:15 – 12:45 Pracownia dokumentacji 2
12:50 – 14:20 Pracownia dokumentacji 2
29.01.2018 (poniedziałek) 14:20 – 15:50 Działalność gospodarcza 36 2 Pietrzyk B.
15:55 – 17:25 Działalność gospodarcza 2
17:30 – 18:15 Działalność gospodarcza 1
2.02.2018 (piątek) 14:20 – 15:50 Pracownia kosztorysowania 9 2 Nowosad A.
15:55 – 17:25 Pracownia kosztorysowania 2
17:30 – 19:00 Kosztorysowanie 2
3.02.2018 (sobota) 8:00 – 9:30 Podstawy budownictwa 9 2 Nowosad A.
9:35 – 11:05 Podstawy budownictwa 2
11:15 – 12:45 Pracownia dokumentacji 2
12:50 – 14:20 Pracownia dokumentacji 2
9.02.2018 (piątek) 14:20 – 15:50 Pracownia kosztorysowania 9 2 Nowosad A.
15:55 – 17:25 Pracownia kosztorysowania 2
17:30 – 19:00 Kosztorysowanie 2
10.02.2018 (sobota) 8:00 – 9:30 Podstawy budownictwa 9 2 Nowosad A.
9:35 – 11:05 Podstawy budownictwa 2
11:15 – 12:45 Pracownia dokumentacji 2
12:50 – 14:20 Pracownia dokumentacji 2
26.02.2018 (poniedziałek) 14:20 – 15:50 Rysunek techniczny 103 2 Kowalczewska A.
15:55 – 17:25 Rysunek techniczny 2
17:30 – 18:15 Rysunek techniczny 1
2.03.2018 (piątek) 14:20 – 15:50 Pracownia kosztorysowania 9 2 Nowosad A.
15:55 – 17:25 Pracownia kosztorysowania 2
17:30 – 19:00 Kosztorysowanie 2
3.03.2018 (sobota) 8:00 – 9:30 Podstawy budownictwa 9 2 Nowosad A.
9:35 – 11:05 Podstawy budownictwa 2
11:15 – 12:45 Pracownia dokumentacji 2
12:50 – 14:20 Pracownia dokumentacji 2
9.03.2018 (piątek) 14:20 – 15:50 Pracownia kosztorysowania 9 2 Nowosad A.
15:55 – 17:25 Pracownia kosztorysowania 2
17:30 – 19:00 Kosztorysowanie 2
10.03.2018 (sobota) 8:00 – 9:30 Podstawy budownictwa 9 2 Nowosad A.
9:35 – 11:05 Podstawy budownictwa 2
11:15 – 12:45 Pracownia dokumentacji 2
12:50 – 14:20 Pracownia dokumentacji 2
12.03.2018 (poniedziałek) 14:20 – 15:50 Rysunek techniczny 103 2 Kowalczewska A.
15:55 – 17:25 Rysunek techniczny 2
17:30 – 18:15 Rysunek techniczny 1
16.03.2018 (piątek) 14:20 – 15:50 Kosztorysowanie 9 2 Nowosad A.
15:55 – 17:25 Kosztorysowanie 2
17:30 – 19:00 Pracownia dokumentacji 2
17.03.2018 (sobota) 8:00 – 9:30 Podstawy budownictwa 9 2 Nowosad A.
9:35 – 11:05 Podstawy budownictwa 2
11:15 – 12:45 Pracownia dokumentacji 2
12:50 – 14:20 Pracownia dokumentacji 2
19.03.2018 (poniedziałek) 14:20 – 15:50 Rysunek techniczny 103 2 Kowalczewska A.
15:55 – 17:25 Rysunek techniczny 2
17:30 – 18:15 Rysunek techniczny 1
23.03.2018 (piątek) 14:20 – 15:50 Kosztorysowanie 9 2 Nowosad A.
15:55 – 17:25 Kosztorysowanie 2
17:30 – 19:00 Pracownia dokumentacji 2
24.03.2018 (sobota) 8:00 – 9:30 Podstawy budownictwa 9 2 Nowosad A.
9:35 – 11:05 Podstawy budownictwa 2
11:15 – 12:45 Podstawy budownictwa 2
12:50 – 14:20 Podstawy budownictwa 2
26.03.2018 (poniedziałek) 14:20 – 15:50 Rysunek techniczny 103 2 Kowalczewska A.
15:55 – 17:25 Rysunek techniczny 2
17:30 – 18:15 Rysunek techniczny 1
6.04.2018 (piątek) 14:20 – 15:50 Podstawy budownictwa 9 2 Nowosad A.
15:55 – 17:25 Podstawy budownictwa 2
17:30 – 19:00 Podstawy budownictwa 2
7.04.2018 (sobota) 8:00 – 9:30 Podstawy budownictwa 9 2 Nowosad A.
9:35 – 11:05 Podstawy budownictwa 2
11:15 – 12:45 Podstawy budownictwa 2
12:50 – 14:20 Podstawy budownictwa 2
9.04.2018 (poniedziałek) 14:20 – 15:50 Rysunek techniczny 103 2 Kowalczewska A.
15:55 – 17:25 Rysunek techniczny 2
17:30 – 18:15 Rysunek techniczny 1
13.04.2018 (piątek) 14:20 – 15:50 Podstawy budownictwa 9 2 Nowosad A.
15:55 – 17:25 Podstawy budownictwa 2
17:30 – 19:00 Podstawy budownictwa 2
14.04.2018 (sobota) 8:00 – 9:30 Podstawy budownictwa 9 2 Nowosad A.
9:35 – 11:05 Podstawy budownictwa 2
11:15 – 12:45 Podstawy budownictwa 2
12:50 – 14:20 Pracownia dokumentacji 2
11.05.2018 (piątek) 14:20 – 15:50 Podstawy budownictwa 9 2 Nowosad A.
15:55 – 17:25 Podstawy budownictwa 2
17:30 – 19:00 Podstawy budownictwa 2
12.05.2018 (sobota) 8:00 – 9:30 Zaliczenie - podstawy bud 9. 103. 2 Nowosad A. Kowalczewska A. Pietrzyk B.
9:35 – 11:05 Zaliczenie - kosztorys, pracownia 2
11:15 – 12:45 Zaliczenie rys 2
12:50 – 14:20 Zaliczenie dział. Gosp. 2

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

tel: 15 644 58 74, 15 644 58 75
fax: 15 832 51 25

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja