B.06 - sem. II

logo

KKZ B.06 Wykonywanie robót malarsko-tapeciarskich
Rok szkolny 2016/2017 - semestr II
Anna Kowalczewska – Ożóg
Data Godzina Przedmiot Nr sali Liczba godzin Prowadzący
16.02.2017 (czwartek) 13:30-15:00 Rysunek budowlany 47 2 Kowalczewska A.
15:05-17:25 Rysunek budowlany 47 3
17.02.2017 (piątek) 13:30-15:00 Podstawy budownictwa 9 2 Gajewska B.
15:05-17:25 Podstawy budownictwa 9 3
18.02.2017 (sobota) 8:00 - 14.00 Roboty malarsko-tapeciarskie
zajęcia praktyczne

P.102
6 Nowosad A.
23.02.2017 (czwartek) 13:30-15:00 Technologia robót
malarsko-tapeciarskich
47 2 Kowalczewska A.
15:05-17:25 Technologia robót
malarsko-tapeciarskich
47 3
24.02.2017 (piątek) 13:30-15:00 Podstawy budownictwa 9 2 Gajewska B.
15:05-17:25 Podstawy budownictwa 9 3
25.02.2017 (sobota) 8:00 - 14.00 Roboty malarsko-tapeciarskie
zajęcia praktyczne

P.102
6 Nowosad A.
02.03.2017
(czwartek)
13:30-15:00 Rysunek budowlany 47 2 Kowalczewska A.
15:05-17:25 Rysunek budowlany 47 3
03.03.2017 (piątek) 13:30-15:00 Podstawy budownictwa 9 2 Gajewska B.
15:05-17:25 Podstawy budownictwa 9 3
04.03.2017 (sobota) 8:00 - 14.00 Roboty malarsko-tapeciarskie
zajęcia praktyczne

P.102
6 Nowosad A.
09.03.2017 (czwartek)
13:30-15:00 Technologia robót
malarsko-tapeciarskich
47 2 Kowalczewska A.
15:05-17:25 Technologia robót
malarsko-tapeciarskich
47 3
10.03.2017 (piątek) 13:30-15:00 Podstawy budownictwa 9 2 Gajewska B.
15:05-17:25 Podstawy budownictwa 9 3
11.03.2017 (sobota) 8:00 - 14.00 Roboty malarsko-tapeciarskie
zajęcia praktyczne

P.102
6 Nowosad A.
16.03.2017 (czwartek)
13:30-15:00 Rysunek budowlany 47 2 Kowalczewska A.
15:05-17:25 Rysunek budowlany 47 3
17.03.2017 (piątek) 13:30
17:25
Podstawy budownictwa 9 2 Gajewska B.
Podstawy budownictwa 9 3
18.03.2017 (sobota) 8:00 - 14.00 Roboty malarsko-tapeciarskie
zajęcia praktyczne

P.102
6 Nowosad A.
23.03.2017 (czwartek)
13:30-15:00 Technologia robót
malarsko-tapeciarskich
47 2 Kowalczewska A.
15:05-17:25 Technologia robót
malarsko-tapeciarskich
47 3
24.03.2017 (piątek) 13:30-15:00 Podstawy budownictwa 9 2 Gajewska B.
15:05-17:25 Podstawy budownictwa 9 3
25.03.2017 (sobota) 8:00 - 14.00 Roboty malarsko-tapeciarskie
zajęcia praktyczne

P.102
6 Nowosad A.
30.03.2017 (czwartek)
13:30-15:00 Rysunek budowlany 47 2 Kowalczewska A.
15:05-17:25 Rysunek budowlany 47 3
31.03.2017 (piątek) 13:30-15:00 Podstawy budownictwa 9 2 Gajewska B.
15:05-17:25 Podstawy budownictwa 9 3
01.04.2017 (sobota) 8:00 - 14.00 Roboty malarsko-tapeciarskie
zajęcia praktyczne

P.102
6 Nowosad A.
06.04.2017 (czwartek)
13:30-15:00 Technologia robót
malarsko-tapeciarskich
47 2 Kowalczewska A.
15:05-17:25 Technologia robót
malarsko-tapeciarskich
47 3
07.04.2017 (piątek) 13:30-15:00 Podstawy budownictwa 9 2 Gajewska B.
15:05-17:25 Podstawy budownictwa 9 3
08.04.2017 (sobota) 8:00 - 14.00 Roboty malarsko-tapeciarskie
zajęcia praktyczne

P.102
6 Nowosad A.
20.04.2017 (czwartek)
13:30-15:00 Rysunek budowlany 47 2 Kowalczewska A.
21.04.2017 (piątek) 13:30-15:00 Podstawy budownictwa 9 2 Gajewska B.
15:05-17:25 Podstawy budownictwa 9 3
22.04.2017 (sobota) 8:00 - 14.00 Roboty malarsko-tapeciarskie
zajęcia praktyczne

P.102
6 Nowosad A.
27.04.2017 (czwartek)
13:30-15:00 Technologia robót
malarsko-tapeciarskich
47 2 Kowalczewska A.
15:05-17:25 Technologia robót
malarsko-tapeciarskich
47 3
28.04.2017 (piątek) 13:30-15:00 Podstawy budownictwa 9 2 Gajewska B.
15:05-17:25 Podstawy budownictwa 9 3
05.05.2017
(piątek)
13:30-
17:25
Podstawy budownictwa 9 5 Gajewska B.
06.05.2017
(sobota)
8:00 - 14.00 Roboty malarsko-tapeciarskie
zajęcia praktyczne

P.102
6 Nowosad A.
11.05.2017
(czwartek)
13:30-15:00 Technologia robót
malarsko-tapeciarskich
47 2 Kowalczewska A.
15:05-17:25 Technologia robót
malarsko-tapeciarskich
47 3
12.05.2017
(piątek)
13:30-15:00 Podstawy budownictwa 9 2 Gajewska B.
15:05-17:25 Podstawy budownictwa 9 3
13.05.2017
(sobota)
8:00 - 14.00 Roboty malarsko-tapeciarskie
zajęcia praktyczne

P.102
6 Nowosad A.
17.05.2017
(środa)
13.30-
18.30
Roboty malarsko-tapeciarskie
zajęcia praktyczne

P.102
5 Nowosad A.
19.05.2017
(piątek)
13:30-15:00 Podstawy budownictwa 9 2 Gajewska B.
15:05-17:25 Podstawy budownictwa 9 3
20.05.2017
(sobota)
8:00 - 14.00 Roboty malarsko-tapeciarskie
zajęcia praktyczne

P.102
6 Nowosad A.
24.05.2017
(środa)
13.30-
18.30
Roboty malarsko-tapeciarskie
zajęcia praktyczne

P.102
5 Nowosad A.
26.05.2017
(piątek)
13:30-15:00 Podstawy budownictwa 9 2 Gajewska B.
15:05-17:25 Podstawy budownictwa 9 3
27.05.2017
(sobota)
8:00 - 14.00 Roboty malarsko-tapeciarskie
zajęcia praktyczne

P.102
6 Nowosad A.
31.05.2017
(środa)
13.30-
18.30
Roboty malarsko-tapeciarskie
zajęcia praktyczne

P.102
5 Nowosad A.
02.06.2017
(piątek)
13:30-
15:00
Podstawy budownictwa 9 2 Gajewska B.
15:05-17:25 Podstawy budownictwa 9 3
03.06.2017
(sobota)
8:00 - 15.00
Roboty malarsko-tapeciarskie
zajęcia praktyczne

P.102
7 Nowosad A.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

tel: 15 644 58 74, 15 644 58 75
fax: 15 832 51 25

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja