Aktualności

logo

24.04.2020 Pożegnanie maturzystów


Okoliczności jakie towarzyszą zakończeniu edukacji tegorocznych maturzystów są bardzo trudne dla nas wszystkich, wręcz niemożliwe jeszcze do niedawna do wyobrażenia . Jestem bardzo zasmucona , że nie będę mogła osobiście się z Wami pożegnać, wręczyć świadectw, pogratulować i po raz ostatni popatrzeć na Was w całej grupie w murach naszej szkoły. Niestety nie będzie nam dane wspólnie świętować w dniu zakończenia zajęć w szkole; 24 kwietnia 2020 roku. To trudne dla Was, Waszych rodziców, wychowawców i pozostałych nauczycieli. Nie będzie jak co roku pięknej uroczystości pożegnania maturzystów w asyście pocztu sztandarowego szkoły, przemówień, podziękowań, radości ale i nostalgii za tym co za nami.


W tej formie więc gratuluję Wam wszystkich sukcesów jakie osiągnęliście w tej szkole, gratuluję świadectw ukończenia szkoły, uzyskanych tytułów technika ale również pięknych postaw, które niejednokrotnie prezentowaliście gdy trzeba było innym pomagać. Dziękuję za piękne i godne reprezentowanie szkoły w wielu uroczystościach , imprezach, konkursach czy udział w przedsięwzięciach, które sławiły naszą szkołę. Tym, którym się nie powiodło teraz i muszą poczekać na swój sukces życzę większej wiary w swoje możliwości oraz powodzenia na egzaminach poprawkowych.
Drodzy absolwenci, bo tak już do Was mogę się dziś zwracać, świat się nie kończy, jeszcze przyjdą normalne dni ale póki co musimy cierpliwie na nie poczekać.


Dziękuje Wam wszystkim za te wspólne 4 lata, za chwile miłe i sympatyczne ale i te trudne bo ich też nie brakowało. Mam nadzieje, że opuszczacie mury tej szkoły w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku i przekonania, że to był dobry czas i dobre miejsce. Mam również nadzieję, że ta szkoła dała Wam to co jest szczególnie ważne gdy się stoi u progu dorosłości; poczucie, że jesteście ważni i wyjątkowi.
Życzę Wam powodzenia w tym dorosłym życiu. Niech zdrowie i szczęście nie opuszczają Was i Waszych najbliższych. Niech Wam wieją same pomyślne wiatry. Mierzcie wysoko i osiągajcie wiele a od czasu do czasu dzielcie się z nami swoim sukcesami.


Dyrektor szkoły
Krystyna Kobylakiewicz

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

FAX - 15-832-51-25

TEL KOM. - 797-637-683

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja