Aktualności

logo

W dniu 18.XI. 2019r w Kielcach, uczniowie naszej szkoły z klasy 2TI: Homan Vladyslav; Horiainov Volodymyr, Maksymenko Maksym, Petrovskyi Anton- uczestniczyli w wojewódzkich rozgrywkach „Czas na Start-up”.

Konkurs odbył się w ramach akcji edukacyjnej „ Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III”, której organizatorem było Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Akcja edukacyjna odbyła się w naszej szkole w wybranych klasach. Celem akcji było przybliżenie młodzieży tematyki przedsiębiorczości, budowanie przedsiębiorczych postaw, rozwijanie umiejętności pracy zespołowej oraz informacji o tym, jak Fundusze Europejskie wspierają tworzenie i rozwój firm.

2 n

IMG 20191118 095821 n

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

FAX - 15-832-51-25

TEL KOM. - 797-637-683

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja