Ikonka 3 Plan lekcji

Ikonka 2 moodle 2.0

Ikonka 5 BIP

Zwycięstwo Mechaników w prestiżowej Olimpiadzie !

Ogromny sukces naszej reprezentacji w VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników w kategorii Młody Mechanik.

Drużyna w składzie: Maciej Kwasek oraz Fryderyk Libor z klasy 4 Technik Pojazdów Samochodowych zdobyli

I miejsce w finale tej imprezy.

Finał odbył się 28 marca 2019r. na arenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – Motor Show.

Nasza drużyna uplasowała się na 5 miejscu w eliminacjach do tego turnieju, co dało kwalifikację do finału.

W finale uczniowie zmagali się z testem składającym się z 20 pytań wielokrotnego wyboru oraz z jedenastoma zadaniami praktycznymi, przygotowanymi przez organizatorów i sponsorów. Zmagania trwały od godziny 9 do 16, o której została ogłoszona trójka najlepszych drużyn szkół samochodowych z całej Polski.

Ku naszemu zaskoczeniu prowadzący, jako zwycięzców prestiżowej olimpiady, ogłosił nazwiska naszych uczniów wraz z opiekunem drużyny, panem Marcinem Sadkowskim.

Uczniowie zostali uhonorowani dyplomami, wieloma niespodziankami przygotowanymi przez sponsorów oraz gratulacjami od pana Grzegorza Dudy, znanego z TVN Turbo, który był ambasadorem mistrzostw.

Uczniowie oprócz nagród indywidualnych zdobyli dla szkoły wózek wraz z narzędziami, wyważarkę do opon oraz endoskop cyfrowy, sponsorzy również obdarowali szkołę voucherami na szkolenia z firmy Filtron, ZF oraz Mobil.

„Przygotowania do turnieju, dzięki nauczycielom zawodu oraz własnym chęciom, nie trwały długo, to dzięki wytrwałej pracy i pasji uzyskaliśmy taki sukces. Pracowaliśmy sumiennie cztery lata, to zwieńczenie pracy naszych profesorów i nas samych” - powiedział Maciej Kwasek

Gratulujemy naszym Mistrzom Mechaniki 2019 !