Aktualności

logo

Niezapomniana studniówka uczniów ZSTiIO

12 stycznia 2019 roku odbył się bal studniówkowy w gościńcu ,,Ceglane Kąty”, w którym uczestniczyli uczniowie klas czwartych Technikum Informatycznego, Technikum Budowlanego oraz Technikum Pojazdów Samochodowych wraz z dyrekcją, wychowawcami, nauczycielami, rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi - przedstawicielką organu prowadzącego, radną powiatu sandomierskiego panią Grażyną Szklarską.

Jak każe staropolski zwyczaj, bal rozpoczął się polonezem, który poprowadziła pani dyrektor Krystyna Kobylakiewicz oraz wychowawczynie: Agnieszka Tarkowska i Róża Pargieła. Przystojni uczniowie ze swoimi uroczymi partnerkami zaprezentowali własną choreografię najbardziej znanego polskiego tańca, co zostało docenione gromkimi brawami wzruszonych rodziców i nauczycieli.

Ciepłe słowa skierowała do uczniów pani dyrektor Kobylakiewicz - życząc dobrej zabawy, przypomniała zebranym, że ten bal jest zapowiedzią wytężonej pracy i nauki przed egzaminami maturalnymi, a od finału tych przygotowań zależeć będą ich dalsze losy życiowe. W imieniu rodziców tegorocznych maturzystów głos zabrała Przewodnicząca Rady Rodziców ZST i O. pani Jolanta Czartoszewska , która wzruszonym głosem życzyła dobrej zabawy zebranym, a maturzystom samych sukcesów w maju. Do życzeń dołączyła pani radna Grażyna Szklarska, która w imieniu Starosty Powiatu Sandomierskiego i swoim życzyła wszystkiego, co najlepsze.

Młodzież skierowała do rodziców, wychowawców, nauczycieli oraz dyrekcji szkoły wyrazy podziękowania za trud pracy włożony w ich wychowanie, czemu towarzyszyło wręczenie pięknych bukietów kwiatów i wzniesienie toastu lampką szampana.

W dalszej części wieczoru, po uroczystej i smacznej kolacji uczniowie oddali się radosnej zabawie, która trwała do białego rana.

 Link do galerii Echodnia

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

FAX - 15-832-51-25

TEL KOM. - 797-637-683

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja