Aktualności

logo

Dnia 19.12.2018 r. odbyło się szkolenie techniczne dla uczniów klas I TRW, II TB, II mzr oraz III mzr. Szkolenie przeprowadził przedstawiciel firmy  pan Adrian Skibiński.

Firma Wienerberger jest obecna na rynku polskim od 1995 roku. Produkuje ona ceramiczne cegły konstrukcyjne, ceramiczne cegły klinkierowe, ceramiczne dachówki, plastikowe i ceramiczne systemy rur, a także bruk ceramiczny i betonowy. W 2009 roku wprowadziła na rynek szlifowane pustaki Porotherm łączone na cienkospoinową zaprawę Porotherm Profi, a rok później Porotherm Dryfix – innowacyjny najwyższej jakości system murowania na sucho.

Uczniowie w trakcie szkolenia zapoznali się z oferta produktowa firmy, narzędziami i sprzętem. Pokaz praktyczny – technologia Porotherm DRYFIX cieszył się dużym zaintereso- waniem. Pan Adrian wyczerpująco odpowiadał na zadawane pytania uczniów. Nasi uczniowie mieli możliwość pogłębienia wiedzy zdobytej na lekcjach technologii oraz zapoznania się z nowościami występującymi na rynku budowlanym.

 A. Kowalczewska - Ożóg

Szkolenie Wiene...
Szkolenie Wienerberger Szkolenie Wienerberger
Szkolenie Wiene...
Szkolenie Wienerberger Szkolenie Wienerberger
Szkolenie Wiene...
Szkolenie Wienerberger Szkolenie Wienerberger
Szkolenie Wiene...
Szkolenie Wienerberger Szkolenie Wienerberger
Szkolenie Wiene...
Szkolenie Wienerberger Szkolenie Wienerberger
Szkolenie Wiene...
Szkolenie Wienerberger Szkolenie Wienerberger
Szkolenie Wiene...
Szkolenie Wienerberger Szkolenie Wienerberger
Szkolenie Wiene...
Szkolenie Wienerberger Szkolenie Wienerberger

 

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

FAX - 15-832-51-25

TEL KOM. - 797-637-683

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja