Ikonka 4 Vulcan

Ikonka 3 Plan lekcji

Ikonka 2 moodle 2.0

Ikonka 5 BIP

Znakomicie na Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w piłce nożnej, rozegranych w Górze Kalwarii, zaprezentowała się w miniony poniedziałek, 28.05.2018 r. reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu. Nasza drużyna zdobyła na tych zawodach brązowy medal.

W drodze do trzeciego miejsca wygrała dwa mecze ze szkołami z Warszawy i Nowego Dworu Mazowieckiego, zremisowała z Elblągiem i Kielcami a uległa jedynie późniejszym Mistrzom Polski , reprezentacji Zespołu Szkół Budowlanych w Poznani. Trzecie miejsce w Mistrzostw Polski Szkół Budowlanych ( na 8 sklasyfikowanych zespołów) , jest największym sukcesem naszej reprezentacji w tej dyscyplinie sportowej w historii szkoły. Warto odnotować jeszcze , że najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany nasz uczeń – Karol Bednarz.

Opiekun drużyny: Andrzej Mirek.

Gratulujemy brązowym medalistom i życzymy dalszych sukcesów. A tegorocznych absolwentów gimnazjów, pasjonujących się sportem zapraszamy do Naszej szkoły. Znajdziecie tu nie tylko możliwość zdobycia atrakcyjnych zawodów ale także rozwijania swoich pasji sportowych.