Aktualności

logo

Protokół

z obrad komisji artystycznej oceniającej prace, które wpłynęły na konkurs pt: „ Bohaterom Sandomierszczyzny w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości” organizowany przez ZSTiO w Sandomierzu w ramach VI edycji konkursu międzyszkolnego ,,Sandomierszczyzna moja mała Ojczyzna,”.

W dniu 23 maja 2018 r. Komisja w składzie:

  1. Cezary Łutowicz- artysta, złotnik, projektant

  2. Jurij Sulimow – artysta, malarz

  3. Katarzyna Pisarczyk - Dyrektor Biura Wystaw Artystycznych

  4. Roland Parole – przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Sandomierzu,

  5. Ewelina Orłowska – przedstawiciel Muzeum Okręgowego w Sandomierzu,

  6. Wojciech Dumin – Dyrektor Sandomierskiego Centrum Kultury

po zapoznaniu się z przedstawionymi pracami oceniła i dokonała wyboru najlepszych prac w poszczególnych kategoriach.

Na konkurs wpłynęło ogółem 103 prac w dwóch kategoriach:

- kategoria plastyczna – 55

- kategoria fotografii – 48

KATEGORIA – PRACE PLASTYCZNE

Szkoła podstawowa

I miejsce – Praca numer 7 (14 głosów); Oliwia Leja , szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu, Opiekun: Ewa Skrzypek

II miejsce – Praca nr 10 (12 głosów) ; Oskar Kaczanowski, Publiczna Szkoła Podstawowa w Gieraszowicach, Opiekun: Małgorzata Pietrzyk

III miejsce – Praca nr 15 ( 10 głosów); Milena Ziarno, Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie, Opiekun: Anna Tyban

Wyróżnienie – prace nr 1, Anna Malczyk, Szkoła Podstawowa w Nawodzicach, Opiekun: Jolanta Bieniek,

17, Dawid Uba, Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie, Opiekun: Anna Tyban

21, Maja Mikus, Publiczna szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łążku, Opiekun: Beata Misiak

11. Maja Mroczek, Publiczna Szkoła Podstawowa w Obrazowie, Opiekun: Małgorzata Kolasińska

Odziały gimnazjalne

I miejsce – Praca nr 8 (11 głosów); Anna Miczko, Szkoła Podstawowa nr 3 z oddziałami gimnazjalnymi w Sandomierzu, Opiekun: Agata Frydryk

II miejsce – Praca nr 4 (10 głosów) Aleksandra Drypa, Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami gimnazjalnymi w Sandomierzu, Opiekun: Roman Safin

III miejsce – Praca nr 3 (9 głosów) Karolina Chodurska, Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi w Darominie, Opiekun: Dorota Leja

Wyróżnienie – praca nr 15, Michał Sowiński, Publiczne Gimnazjum w Dwikozach, Opiekun: Renata Woźniak

14, Olga Mazur Publiczne Gimnazjum w Dwikozach, Opiekun: Renata Woźniak

12. Olga Szymańska, Zespół Placówek Oświatowych w Koprzywnicy, Opiekun: Marzanna Urbańska

Szkoła ponadgimnazjalna

I miejsce – Praca nr 13 (17 głosów) Karolina Niezgoda, Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusz Kwiatkowskiego w Sandomierzu, Opiekun: Arleta Dąda-Róg

II miejsce – Praca nr 8 (12 głosów) , Joanna Bartosik, II Liceum Ogółnokształcące im. T. Kościuszki w Sandomierzu, Opiekun: Beata Ryńska

III miejsce – Praca nr 3 ( 5 głosów), Monika Kwiatkowska, Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu, Opiekun: Zuzanna Gradzińska

Wyróżnienie – Praca nr 15, Martyna Guźla, Zespół Szkół Technicznych i Ogółnokształcących w Sandomierzu, Opiekun: Grażyna Chmiel

i nr 4 Katarzyna Dziama, Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu, Opiekun: Zuzanna Gradzińska

KATEGORIA – FOTOGRAFIA

Szkoła podstawowa

I miejsce – praca nr 3 (12 głosów) Maria Okoń, Szkoła Podstawowa w Świniarach Starych, Opiekun: Iwona Kaczanowska - Mikołajko

II miejsce – ex equo praca nr 2, Aleksandra Bogdańska, Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego w Klimontowie, Opiekun: Iwona Stolińska i 11 (10 głosów) Weronika Kurzępa, szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie, opiekun: Damian Jędrycha

III miejsce – nie przyznano.

Odziały gimnazjalne

I miejsce – Praca nr 3 (16 głosów) , Bartłomiej Stylski, Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami gimnazjalnymi w Sandomierzu, Opiekun: Roman Safin

II miejsce – Praca nr 1 ( 6 głosów) Paulina Gołąbek, Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjanymi w Darominie, Opiekun: Dorota Leja

III miejsce – Praca nr 2 ( 5 głosów) Bartłomiej Stylski, Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami gimnazjalnymi w Sandomierzu, Opiekun: Roman Safin

Wyróżnienie – praca nr 4. Wiktoria Rzepka, PSP w Łoniowie z oddziałami gimnazjalnymi, Opiekun: Renata Mazurkiewicz

Szkoła ponadgimnazjalna

I miejsce – Praca nr 16 (głosów 15) Małgorzata Wudz, Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusz Kwiatkowskiego w Sandomierzu, Opiekun: Arleta Dąda-Róg

II miejsce – ex equo Praca nr 8, Aleksandra Gaweł, II Liceum Ogółnokształcące im. T. Kościuszki w Sandomierzu, Opiekun: Beata Ryńska i 21 (po 8 głosów) , Klaudia Bednarska Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusz Kwiatkowskiego w Sandomierzu, Opiekun: Arleta Dąda-Róg

III miejsce – nie przyznano,

Wyróżnienie – prace nr 12, Weronika Surowców, Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusz Kwiatkowskiego w Sandomierzu, Opiekun: Arleta Dąda-Róg 23, Karolina Musiał, Hubert Pikor Zespół Szkół Technicznych i Ogółnokształcących w Sandomierzu, Opiekun: Grażyna Chmiel, Wiesław Łomża

6, Katarzyna Tomala, II Liceum Ogółnokształcące im. T. Kościuszki w Sandomierzu, Opiekun: Beata Ryńska

20 Aleksandra Kubicka, Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusz Kwiatkowskiego w Sandomierzu, Opiekun: Arleta Dąda-Róg

Protokół podpisali:

………………………………………….

…………………………………………….

……………………………………………….

………………………………………………….

……………………………………………………

…………………………………………………….

………………………………………………………

…………………………………………………….

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

Nowy kontakt telefoniczny na czas remontu szkoły:

tel: 15 832 07 37

Z tego powodu następujące nr telefonów są nieaktywne:

tel: 15 644 58 74, 15 644 58 75
fax: 15 832 51 25

Przepraszamy za utrudnienia .

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja