Ikonka 4 Vulcan

Ikonka 3 Plan lekcji

Ikonka 2 moodle 2.0

Ikonka 5 BIP

Znakomicie , na Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych spisał się Adam Kołodziej , uczeń klasy pierwszej Technikum Informatycznego naszej szkoły. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych , w biegu na dystansie 1500 metrów , Adam zajął trzecie miejsce w gronie ponad osiemdziesięciu startujących zawodników.

Finał Wojewódzki rozegrany został na trasach wokół klasztoru pokamedulskiego w Rytwianach 23.04.2018. Sukces naszego ucznia jest tym większy ,że jako pierwszoklasista rywalizował nie tylko z rówieśnikami ale także z zawodnikami starszymi od siebie .Uległ, po wyrównanej i zaciętej walce jedynie Adamowi Mataczyńskiemu i Bartoszowi Siadulowi z III LO w Kielcach , medalistom Mistrzostw Polski Juniorów . Adam na co dzień trenuje lekką atletykę w Międzyszkolnym Uczniowskim Klubie Sportowym ,,Wisła” Junior Sandomierz. Warto wspomnieć ,że na przeprowadzonych 17marca 2018 Mistrzostwach Polski Juniorów w Żaganiu, Adam zajął znakomite piąte miejsce w biegu na dystansie 5000 m juniorów młodszych.

Gratulujemy i i życzymy sukcesów w nadchodzącym sezonie startowym.