Aktualności

logo

       W dniu 17 marca 2018 roku grupa mechaników ZSTiO uczestniczyła w Olimpiadzie Techniki Samochodowej organizowanej przez Auto Moto Serwis. Półfinał ogólnopolskich zmagań odbył się  na wydziale SiMR Politechniki Warszawskiej. Do półfinałów zostało zgłoszonych 434 osoby ze szkół samochodowych z całej Polski.

 

Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów:

Maciej Kwasek, Maksymilian Łysuniek, Fryderyk Libor - wszyscy z klasy III Technik Pojazdów Samochodowych,

Olszewski Paweł, Pacholczak Michał - klasa III mechanik pojazdów samochodowych

Mimo starań i dużego zaangażowania uczniów nie udało się żadnemu z naszych reprezentantów awansować do finału. Najlepszemu, Maciejowi Kwaskowi, zabrakło niewiele bo tylko 8 punktów by awansować do pierwszej trzynastki finalistów. Mamy nadzieję, że cenne doświadczenia, spostrzeżenia oraz wnioski wzmocnią nas przed kolejną edycją olimpiady w przyszłym roku.

Mimo to gratulujemy chęci podjęcia wyzwania i osiągnięcia i tak dobrych wyników na tle innych szkół w Polsce.

Opiekunami byli p. Marcin Sadkowski oraz p. Tomasz Wnuk

M. Sadkowski

otws2018

 

 

Kalendarz

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

Nowy kontakt telefoniczny na czas remontu szkoły:

tel: 15 832 07 37

Z tego powodu następujące nr telefonów są nieaktywne:

tel: 15 644 58 74, 15 644 58 75
fax: 15 832 51 25

Przepraszamy za utrudnienia .

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja