Aktualności

logo

          2 marca 2018 roku w sandomierskiej Budowlance odbędzie się VII Regionalna Olimpiada Budowlana ,,BUDUJ Z PASJĄ” o zasięgu ogólnopolskim połączona z konferencją podsumowująca projekt ,,Praktyki zagraniczne szansą na rozwój”. Olimpiada „BUDUJ Z PASJĄ” organizowana jest pod patronatem Krajowej Federacji Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej „Budowlani” w Kielcach.

Do konkursu przystąpią drużyny ze szkół zawodowych 3 województw: świętokrzyskiego, podkarpackiego i małopolskiego. Uczniowie oprócz testu składającego się z 40 pytań muszą zmierzyć się z zadaniem praktycznym w zakresie kwalifikacji B 06. Test obejmuje wiedzę z przedmiotów teoretycznych budowlanych: dokumentacja budowlana, podstawy budownictwa i technologii oraz bezpieczeństwo i higiena pracy. Do finału przechodzą dwie drużyny, które zajęły pierwsze dwa miejsca.

 

Kalendarz

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

Nowy kontakt telefoniczny na czas remontu szkoły:

tel: 15 832 07 37

Z tego powodu następujące nr telefonów są nieaktywne:

tel: 15 644 58 74, 15 644 58 75
fax: 15 832 51 25

Przepraszamy za utrudnienia .

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja