Aktualności

logo

Gore gwiazda Jezusowi...'

….pod takim tytułem odbyło się 20 grudnia 2017 roku I przedświąteczne śpiewogranie młodzieży szkół ponadgomnazjalnych powiatu sandomierskiego zainicjowane przez Naczelnika Wydziału Oświaty -pana Janusza Suszynę. W projekcie wzięło udział ponad stu uczniów z pięciu szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu.

Nasi uczniowie pod opieką pań Agnieszki Tarkowskiej i Katarzyny Błąd-Warych zaprezentowali spektakl, którego scenariusz powstał na motywach opowiadania Zofii Kossak- Szczuckiej pt. „Oczekiwany gość” .W rolach głównych wystąpili: Dominika Juda ( Zośka Kurkowa) ,Kuba Bogdański (Józef Kurek), Krzyś Stąpór (Rokita) oraz Kuba Łukawski – po raz pierwszy na scenie, który brawurowo zagrał rolę młynarza Filipa. W pozostałych rolach: Grzegorz Sitarski, Agata Leśniak, Dominika Pękala, Kamila Suska, Ewa Grzywacz, Filip Buczkowski oraz Marcel Rosiński.Nad oprawą świetlną i muzyczną czuwał jak zawsze niezastąpiony Armin Boleń. Spektakl spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności a autorki otrzymały gratulacje za pomysł na przedstawienie ,przygotowanie i wysoką klasę młodych aktorów.

Impreza zakończyła się wspólnym odśpiewaniem kolędy , a my już myślimy o tym, co zaprezentujemy za rok.

K.Błąd- Warych

A. Tarkowska

http://www.powiat.sandomierz.pl/aktualnosci/przedswiateczne-spiewanie-uczniow-szkol-ponadgimnazjalnych-powiatu-sandomierskiego.html
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

TEL / FAX - 15-832-51-25

TEL KOM. - 797-637-683

TEL. 15-644-58-74

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja