Aktualności

logo

Gore gwiazda Jezusowi...'

….pod takim tytułem odbyło się 20 grudnia 2017 roku I przedświąteczne śpiewogranie młodzieży szkół ponadgomnazjalnych powiatu sandomierskiego zainicjowane przez Naczelnika Wydziału Oświaty -pana Janusza Suszynę. W projekcie wzięło udział ponad stu uczniów z pięciu szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu.

Nasi uczniowie pod opieką pań Agnieszki Tarkowskiej i Katarzyny Błąd-Warych zaprezentowali spektakl, którego scenariusz powstał na motywach opowiadania Zofii Kossak- Szczuckiej pt. „Oczekiwany gość” .W rolach głównych wystąpili: Dominika Juda ( Zośka Kurkowa) ,Kuba Bogdański (Józef Kurek), Krzyś Stąpór (Rokita) oraz Kuba Łukawski – po raz pierwszy na scenie, który brawurowo zagrał rolę młynarza Filipa. W pozostałych rolach: Grzegorz Sitarski, Agata Leśniak, Dominika Pękala, Kamila Suska, Ewa Grzywacz, Filip Buczkowski oraz Marcel Rosiński.Nad oprawą świetlną i muzyczną czuwał jak zawsze niezastąpiony Armin Boleń. Spektakl spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności a autorki otrzymały gratulacje za pomysł na przedstawienie ,przygotowanie i wysoką klasę młodych aktorów.

Impreza zakończyła się wspólnym odśpiewaniem kolędy , a my już myślimy o tym, co zaprezentujemy za rok.

K.Błąd- Warych

A. Tarkowska

http://www.powiat.sandomierz.pl/aktualnosci/przedswiateczne-spiewanie-uczniow-szkol-ponadgimnazjalnych-powiatu-sandomierskiego.html
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo
jasełka_starost...
jasełka_starostwo jasełka_starostwo

Kalendarz

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

Nowy kontakt telefoniczny na czas remontu szkoły:

tel: 15 832 07 37

Z tego powodu następujące nr telefonów są nieaktywne:

tel: 15 644 58 74, 15 644 58 75
fax: 15 832 51 25

Przepraszamy za utrudnienia .

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja