Aktualności

logo

DZIEŃ OTWARTY W ZSTiO W SANDOMIERZU

25 kwietnia otworzyliśmy swoje progi dla uczniów szkół gimnazjalnych, by zainteresować ich naszą ofertą kształcenia. W tym dniu nawet pogoda nam sprzyjała i pozwoliła, by nasi goście nie zmokli podczas wędrówek pomiędzy budynkiem szkoły i pracowniami szkolnymi.

Działo się dużo ciekawych rzeczy. Murowanie, tapetowanie, naprawa pojazdów, chwila relaksu w ciągnikach siodłowych zaparkowanych przed budynkiem pracowni szkolnych zainteresowały ok. 200 uczniów klas gimnazjalnych z powiatu sandomierskiego. Niewątpliwa atrakcją, która cieszyła się dużym zainteresowaniem zwłaszcza płci pięknej była otwarta właśnie w tym dniu pracownia fryzjerska „TUFKA”, w której swoje umiejętności szlifować będą uczniowie technikum fryzjerskiego. Kreatywni i pomysłowi „piloci” oprowadzali gości po wszystkich zakamarkach szkoły. Nasza sala gimnastyczna w tym czasie przeistoczyła się w teren wirtualnej walki z racji odbywającego się II Sandomierskiego Turnieju e-Sportowego. Wspomnienia z wyjazdów zagranicznych przywoływały koordynatorki projektów realizowanych w naszej szkole, a przyszli nasi uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się dokąd w przyszłym roku będą mieli okazję wyjechać, by odbywać praktyki. Liczymy, że wraz z gośćmi, którzy nas odwiedzili poszła w świat informacja o ciekawych możliwościach kształcenia dla młodzieży i w następnym roku szkolnym znów się spotkamy.

 

Aldona Borcuch

Dzień Otwartej ...
Dzień Otwartej Szkoły Dzień Otwartej Szkoły
Dzień Otwartej ...
Dzień Otwartej Szkoły Dzień Otwartej Szkoły
Dzień Otwartej ...
Dzień Otwartej Szkoły Dzień Otwartej Szkoły
Dzień Otwartej ...
Dzień Otwartej Szkoły Dzień Otwartej Szkoły
Dzień Otwartej ...
Dzień Otwartej Szkoły Dzień Otwartej Szkoły
Dzień Otwartej ...
Dzień Otwartej Szkoły Dzień Otwartej Szkoły
Dzień Otwartej ...
Dzień Otwartej Szkoły Dzień Otwartej Szkoły
Dzień Otwartej ...
Dzień Otwartej Szkoły Dzień Otwartej Szkoły
Dzień Otwartej ...
Dzień Otwartej Szkoły Dzień Otwartej Szkoły
Dzień Otwartej ...
Dzień Otwartej Szkoły Dzień Otwartej Szkoły
Dzień Otwartej ...
Dzień Otwartej Szkoły Dzień Otwartej Szkoły

 

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

FAX - 15-832-51-25

TEL KOM. - 797-637-683

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja