Strona główna

logo

Pracownia samochodowa
Budynek szkoły
Pracownie szkolne
Oferta dla naszych uczniów. Zapraszamy !! Cisco Networking Academy

Ikonka 4 Vulcan

Ikonka 3 Plan lekcji

Ikonka 1 moodle 1.0

Ikonka 2 moodle 2.0

Ikonka 5 BIP

msiis

Monter sieci i instalacji sanitarnych: 712618

Hydraulik – monter instalacji i urządzeń sanitarnych to zawód poszukiwany na rynku pracy. Jest to osoba, która montuje, instaluje, konserwuje a także dba o prawidłowe funkcjonowanie instalacji i sieci wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych czy klimatyzacyjnych w obiektach mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i na zewnątrz.

Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie monter sieci i instalacji sanitarnych będzie przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych:

1) wykonywania robót przygotowawczych związanych z budową sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, ciepłowniczych oraz montażem instalacji sanitarnych;

2) wykonywania robót związanych z budową sieci wodociągowych, kanalizacyjnych,

gazowych oraz sieci i węzłów ciepłowniczych;

3) wykonywania montażu instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych,

grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych;

4) wykonywania robót związanych z konserwacją, naprawą i modernizacją sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, ciepłowniczych oraz instalacji sanitarnych.

Kształcenie trwa 3 lata. Absolwent uzyskuje dyplom potwierdzający kwalifikację BD.05. Wykonywanie robót związanych z budowa i eksploatacja sieci oraz instalacji sanitarnych, a po potwierdzeniu kwalifikacji może kontynuować kształcenie i uzyskać dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik inżynierii sanitarnej: BD.22. Organizacja robót związanych z budową, montażem i eksploatacja sieci oraz instalacji sanitarnych, i uzyskać wykształcenie średnie lub średnie branżowe.

Praktyczną naukę zawodu uczniowie odbywają u pracodawców w renomowanych firmach branżowych jako pracownicy młodociani, na terenie Sandomierza i okolic. Uczeń po znalezieniu odpowiedniego dla siebie miejsca zajęć praktycznych, zgłasza się do szkoły. Oferujemy pomoc w znalezieniu odpowiedniego miejsca zajęć praktycznych dla uczniów. Zajęcia teoretyczne zawodowe będą organizowane poza szkołą.

 

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

TEL / FAX - 15-832-51-25

TEL KOM. - 797-637-683

TEL. 15-644-58-74

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja