Strona główna

logo

Jubileusz 60 lat Budowlanki

 

Szanowna Absolwentko, Szanowny Absolwencie

...

Czytaj więcej...
Pracownia samochodowa
Budynek szkoły
Pracownie szkolne
Oferta dla naszych uczniów. Zapraszamy !! Cisco Networking Academy

Ikonka 4 Vulcan

Ikonka 3 Plan lekcji

Ikonka 1 moodle 1.0

Ikonka 2 moodle 2.0

Ikonka 5 BIP

 

4 grudnia 2017r. w Ratuszu Miejskim w Sandomierzu odbyło się spotkanie z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele naszego koła Wolontariatu wraz z opiekunem.

„Wolontariusz to osoba działająca dla dobra innych, bez żadnych korzyści materialnych. To czas, w którym pomagamy innym, zapominamy o wszelkich problemach, uczymy się postaw prospołecznych, a zarazem zawieramy nowe znajomości i poznajemy się nawzajem” - są to słowa Marcela Rosińskiego – wolontariusza z klasy I TI.

W poniedziałkowym spotkaniu wolontariusze przedstawili swoje dotychczasowe osiągnięcia. Spotkaniu towarzyszył burmistrz Sandomierza Pan Marek Bronkowski, który na zakończenie podziękował wszystkim wolontariuszom za pracę i pasję jaką kierują się w pracy na rzecz innych oraz wręczył symboliczne upominki.

Pragniemy, aby wolontariusze w swoich działaniach kierowali się słowami Św. Jana Pawła II. „ Człowiek jest wielki nie przez to co posiada lecz przez to kim jest, nie przez to co ma lecz przez to czym dzieli się z innymi.”

 

Tekst opracowali:

Agnieszka Strojewska - Opiekun grupy, Marcel Rosiński – Wolontariusz.

Zdjęcia są autorstwa archiwum Urzędu Miejskiego w Sandomierzu.

ura 7954 n

ura 7973 n

ura 7990 n

ura 8000 n

Kalendarz

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego

ul. Słowackiego 37

27-600 Sandomierz

tel: 15 644 58 74, 15 644 58 75
fax: 15 832 51 25

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Lokalizacja